Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo Pi 1536 - kolorowe paski na matrycy

morogrim 02 Lut 2010 19:54 1545 0
  • #1 02 Lut 2010 19:54
    morogrim
    Poziom 9  

Pewnego razu podczas włączania gry komputer złapał zawieszkę i wyskoczyły pionowe prążki. Czasem jednak ekran wyświetlał się normalnie ale coraz częściej zaczęły wyskakiwać prążki podczas grania. Po odinstalowaniu sterowników do karty mogłem normalnie użytkować laptopa tylko widać było prążki a po pewnym czasie w ogóle nie było widać obrazu ale słychać było, że windows odpala. Kupiłem nową kartę graficzną ale teraz zauważyłem kolorowe paski na matrycy, które po włączeniu lapka są niewyraźne ale po chwili nabierają normalnych kolorów jednak nie stają się mniej rozmazane równomiernie na całej matrycy. Gdy podłączam do laptopa monitor widać bios oraz windowsa ale są prążki oraz w pewnym momencie czerwonozielone krótkie paski i nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej bo wyskakuje błąd, że nie znaleziono prawidłowego urządzenia( po uruchomieniu windowsa system wykrywa urządzenie VGA). Samodzielnie nie jestem tego w stanie sprawdzić czy winna jest karta, płyta główna czy wszystko naraz ale wydaje mi się, że koleś wcisnął mi popsutą kartę graficzną.

0 0
  • SterControl