Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do PS3, czy się nada?

Mark Marshall 02 Lut 2010 20:41 1011 2
  • #1 02 Lut 2010 20:41
    Mark Marshall
    Poziom 19  

W związku z tym iż już od pewnego czasu zbieram na tą konsolkę i telewizor do niej mam pytanie i prośbę. Chciałbym kupić w miarę tani telewizor dlatego poszukuje plazm 42"-50" działających lub z drobnymi uszkodzeniami do 700zł. No i tu pojawia się pytanie, PS3 obsługuje nawet Full HD czyli 1920:1080 bodajże a plazmy w tym zakresie cenowym przekraczają zazwyczaj 1280:800 a rzadko osiągają rozdzielczość 1680:1050 w takim razie czy do takiej plazmy która obsługuje rozdzielczość 1280:800 opłaca się kupić PS3? Chcę grać na telewizorze z odległości 2-3m i dlatego pytam się jak wpłynie to jakościowo na obraz. Mam też prośbę by swoje ewentualne tezy przedstawić w obecności zdjęć na których pokazany jest ten sam obraz ale w wielu rozdzielczościach na takiej wielkości ekranie. Z góry dziękuje :D

• #2 02 Lut 2010 21:45
    hojlo1
    Poziom 35  

Siedząc ze 2m od TV możesz zauważyć różnicę miedzy Full HD, a HD Ready.

Jest jeszcze jeden problem.
    Kupując używany PDP, będzie on zapewne starszej generacji a wtedy podatność "na wypalenie" może być dużo większa.

• #3 03 Lut 2010 20:12
    Mark Marshall
    Poziom 19  

Wiem iż mogę zobaczyć różnicę gdyż sam mam Sony Bravie 32" HD Ready i między SD a HD jest różnica ale nie aż tak duża. I dlatego chciałbym się dowiedzieć czy na takim monitorze obraz będzie się dobrze prezentował. Owszem mam świadomość iż będą to starsze matryce lecz ten telewizor ma mi posłużyć ze 2-3 lata więc mam nadzieje iż tyle wytrzyma :D

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME