Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Prośba-zlecenie] Wykonanie płytki PCB

kbw24 02 Lut 2010 20:49 1025 3
  • #1 02 Lut 2010 20:49
    kbw24
    Poziom 14  

Witam!

Chciałbym prosić kogoś o wykonanie płytki drukowanej na podstawie rysunku z datasheeta:
    http://www.datasheetcatalog.org/datasheet/stmicroelectronics/1445.pdf
    Rysunek płytki znajduje się na 4 stronie, problem w tym, iż po wydrukowaniu na A4 nie ma on wymiarów rzeczywistych. Jeżeli będzie jakiś problem, płytka może być zaprojektowana w jakimś programie, byle żeby obszar chłodzący układ był dostatecznie duży i masa była odpowiednio poprowadzona. Ze względu na dość małe moje finanse, oraz na wymiary płytki, mam nadzieję że za jedną tak ok 5zł(ale poniżej 10) będzie, za dodatkowe wywiercenie otworów(dokładne) mogę dołożyć za każdą ok. 3zł(tak aby za płytkę było 10zł). Płytek potrzebowałbym sztuk dwie. Nie jestem jeszcze do końca pewien co do zamówienia, i też powiedzcie proszę czy "piątak" za płytkę wystarczy. Pozdrawiam. : )

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 02 Lut 2010 21:07
    drzasiek
    Specjalista - Mikrokontrolery

Kolego laminat, kwas i akcesoria do termotransferu więcej będą kosztować więc za piątaka nie martw się nikt ci nie zrobi płytki.. Chyba ze ktoś z rodziny.

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]

• #3 02 Lut 2010 22:45
    mcybass
    Poziom 12  

Mogę zrobić 2 sztuki za 20zł z przesyłką, powiercone, odpowiedniej wielkości - tylko wlutować elementy. Tylko wzór ścieżek będzie zrobiony paintem na podstawie tego co jest w pdf... Jak jesteś chętny to pisz na PW.

• #4 11 Mar 2010 16:21
    kbw24
    Poziom 14  

Dzięki za chęci( :) ), ale problem płytki już rozwiązany na uniwersalnej(z pomocą taty oczywiście), i ścieżki się nie rozchodzą na wszystkie strony świata(jak wcześniej to zrobiłem)... :P
    Pozdrawiam.

P.S. Jest tu gdzieś przycisk "Zamknij temat"? :P Już nieaktualne.