Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowy Smartfon Sony Ericsson'a

tpokala 02 Feb 2010 22:23 2109 10
  • Nowy Smartfon Sony Ericsson'a

Sony Ericsson zaprezentował swój nowy smartfon o nazwie Aspen (znany również jako Faith), który jest pierwszym urządzeniem pracującym pod kontrolą systemu Microsoft Windows Mobile w najnowszej wersji - 6.5.3. Aspen to kolejny produkt zaliczany do ekologicznej linii Greenheart (urządzenia tej linii wykonane są przy użyciu plastiku poddanego recyklingowi).

Urządzenie posiada klawiaturę QWERTY. Ponadto wyposażone jest w 2,4-calowy wyświetlacz LCD pracujący w rozdzielczości 240 x 320, aparat 3,2 megapiksela z 4-krotnym zoomem cyfrowym, Bluetooth, GPS z Google Maps oraz łączność WiFi. Telefon umożliwia łatwy i szybki dostęp do popularnych stron: Twitter, YouTube, Windows Live, Facebook. Aspen jest wyposażony również w SPB Mobile Shell 3.0 (nakładka, która pozwala na ciekawe zmiany interfejsu).

Nie może zabraknąć slotu kart pamięci microSD oraz gniazda 3,5 mm. Producent podaje, że Aspen będzie dostępny w dwóch kolorach w drugim kwartale 2010.

Źródło

Cool? Ranking DIY
    About Author
    tpokala
    Level 19  
    Has specialization in: komputery, informatyka
    tpokala wrote 429 posts with rating 20, helped 1 times. Live in city Nowy Sącz. Been with us since 2005 year.
    daavid117
    Level 42  
    Kształtem niepodobny do niczego, z boku tradycyjny wzór SE, tył i klawiatura nieco jak stary K610i. Jeśli będzie tak niezawodny jak ten wyżej wymieniony, to może okazać się bardzo ciekawym modelem.
    gedzikus
    Level 12  
    Coś dla ludzi z mikro paluszkami. ;D
    skaktus
    Level 37  
    Mi przypomina Nokie...Trochę za słąbe wyposażenie jak dla mnie - aparat, brak lampy... Ktoś powie że to dla biznesu...nie prawda. Znam faceta interesu dla którego telefon + dobry aparat do pracy w terenie to najważniejsze sprawy.
    prosiak_wej
    Level 38  
    microSD w Sony Ericssonie? ciekawe...

A co do Przedmówców - chodzę na co dzień z C902 (ma 5Mpix) ale w plecaku i tak się znajdzie miejsce na torbę z S5-IS Canona :) Bo jak robić zdjęcia, to robić zdjęcia, a nie obrazki kolorowe :D
    sokoleokoo2
    Level 22  
    Troszeczkę przekombinowany - ale jeżeli cena będzie niska to na pewno zdobędzie popularność.
    MasterMatan
    Level 21  
    microSD swojego dziwnego MemoryStick? Pełna mechaniczna klawiatura qwerty? WM?!
    Dla tego ostatniego telefonu na pewno nie kupię. Jak z moich testów wynika telefony z WM to lipa jak huy, system wciskany na chama to telefonu tylko dla jakiegoś bajeru przez co urządzenia się wieszają... A już myślałem że się SE ładnie przeniesie na nowsze Symbiany, a tak się ładnie zapowiadało...
    skaktus
    Level 37  
    MasterMatan wrote:
    Dla tego ostatniego telefonu na pewno nie kupię. Jak z moich testów wynika telefony z WM to lipa jak huy, system wciskany na chama to telefonu tylko dla jakiegoś bajeru przez co urządzenia się wieszają... A już myślałem że się SE ładnie przeniesie na nowsze Symbiany, a tak się ładnie zapowiadało...

Mam tel z Windowsem i mi się nie wiesza...Wszystko zależy od ROMu. A tel z Symbianem + GPS to katastrofa...
    peter507
    Level 16  
    skaktus wrote:
    MasterMatan wrote:

Mam tel z Windowsem i mi się nie wiesza...Wszystko zależy od ROMu. A tel z Symbianem + GPS to katastrofa...

ja mam p1i który ma symbiana używam nawigacji garmin'a i wszystko super działa
    frestylo
    Level 13  
    wg mnie to nie tędy droga z takimi przyciskami:)

jak już robić z qwerty to coś na zasadzie htc touch pro.
    skaktus
    Level 37  
    GPS na Symbianie działa poprawnie, fakt, głównie chodzi mi tutaj o ilość programów i ich pokrycie itp. Aktualnie korzystam z MapyMap - kupiłem z urządzeniem. Z starych lat została mi AutoMapa i iGo8. AM do Polski, iGo do wyjazdów na Ukrainę. Do tego NaviTel do wyjazdów na Mołdawię...na Symbiana tego nie ma.