Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po remoncie problem z uruchomieniem ducato 2,8jtd

03 Lut 2010 11:06 3219 3
  • Poziom 2  
    Witam
    nie jestem mechanikiem a jedynie użytkownikiem ducato 2,8 jtd 2001
    samochod zostawilem w warsztacie cel: remont kapitalny powód: panewki, wał uszkodzony noi padla turbina wycieki oleju i inne
    wiec wal poszedl do szlifu. nowe panewki. regeneracja wtrysków(wymienione koncówki)
    wymieniony rozrząd wraz z pompą wody, uszczelniacze i uszczelki, ojej w skrzyni i sprzegło.
    chłodnica nowa chińska oraz turbina nowa GARRETT
    samochód nie pali!
    raz zapalil na sekundę i zgasł a teraz na rozruszniku slychac ze chce ale nic z tego.
    do tego zapalila sie kontrolka wtyskow.
    podpinany byl pod komputer jakies bledy ale nic konkretnego.wiecej sie nie dowiedzialem.
    przed rozbiorką silnik chodzil ale kulał i ciezko palił na zimno trzeba bylo trzymac na rozruszniku przez kilka sekund.
    po złożeniu kaplica.
    co jest grane?
  • Poziom 39  
    A co na to mechanik który to robił, bo przyczyn może być wiele.
    Regeneracja wtrysków pewna? To jest CR więc nie taki ciężki do zdiagnozowania. Jakie ciśnienie na szynie w momencie rozruchu.
  • Poziom 2  
    warsztat jak każdy inny ciężko powiedzieć jaka jakość usług o referencje nie pytałem, ale zagadne go o te cisnienie na listwie.
    regeneracja wtrysków w serwisie diesla w słotwinie.
    ponieważ cały silnik był rozbierany wiadomo że wiele mozna bylo "popsuc" podczas naprawy ale jak to zdiagnozowac?
  • Poziom 2  
    Dzięki za pomoc
    samochód już jeździ ale nie wiem jak udało się go odpalić?
    świeci się kontrolka od wtrysków i nie chce palić na zimno ale wymienie jeszcze żarnik i....będzie pan zadowolony.