Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Peugeot Partner 1.9D 2004 r. Dania.

03 Lut 2010 15:01 2335 2
  • Poziom 20  
    W moim samochodzie mam standardowe, fabryczne radio. Dużo jeżdżę i chciałem dołożyć zmieniarkę, odtwarzacz MP3 bądź jakiekolwiek inne zewnętrzne źródło sygnału. Moja prośba o schemat tego radia, odpowiedź czy w ogóle posiada ono jakieś wejścia sygnałów zewnętrznych i jeśli tak, to w jaki sprzęt najlepiej zainwestować.
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Istotne jest żebyś podał dokładnie o jakie radio chodzi (najlepiej spisać dane z etykiety na deklu lub z boku radia). Są tzw. symulatory zmieniarek do których podłączasz dowolny sygnał zewnętrzny np. z MP3. Lub prostsze rozwiązanie transmiter na UKF. Pzdr
  • Poziom 20  
    Witam! Nie zdawałem sobie sprawy, że istnieją takie zabaweczki. :) Ciekawa propozycja. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłoby rozgałęzienie kabla antenowego i puszczenie sygnału bezpośrednio na wejście antenowe - przewodowo. Moje radio to VDO ... 1660. Rozebrałem ustrojstwo i wygląda na to że nie ma możliwości podłączenia czegokolwiek, czego można się było domyślać po funkcjach panelu przedniego ...
    Spod kostki wychodzi jeden dwużyłowy niezagospodarowany kabelek, ale wygląda jak jakieś podtrzymanie lub albo rs ... ktoś wie do czego to może służyć?