Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrowieża Thomson CS80 - wejście AUX

SajberGuru 03 Lut 2010 16:49 1221 0
  • #1 03 Lut 2010 16:49
    SajberGuru
    Poziom 1  

Mam zamiar dorobić wejście AUX do mikrowieży Thomson, wcześniej korzystałem z kasety-adaptera, ale to rozwiązanie nie jest zbytnio komfortowe, dlatego chcę sprawić sobie jakieś zewnętrzne, kablowe wejście

Najlepiej pasowałoby mi przerobić wejście słuchawkowe, z samym podłączeniem nie miałbym raczej większego problemu, nie wiem jednak gdzie mam podłączyć wejście aby chodziło

w [url=]Link[/url]TYM temacie znalazłem opis jak można to podłączyć w modelu cs96, jednakże układ IC203, pod który trzeba podłączyć ma oznaczenie LC75342 (30 nóżek), a w modelu CS80 jest to toshiba ta2078p (16 nóżek), przy którym dwie pary kondensatorów mogą być wspomnianymi:

Cytat:
    Odłączyć kondensatory 1µF od nóżki 10 (kanał lewy) i 21 (kanał prawy) układu LC75342. Do kondensatorów (minusy) podłączasz odpowiednio lewy i prawy kanał. Musisz tylko - jak wspomniałeś - sprawdzić poziom sygnału i dobrać ew. rezystory.

...czyli znaczy że wylutować nóżki (-) kondensatorów, po obu stronach układu i przyłączyć do nich odpowiednio wejście kanał lewy i prawy? tyle że w kablu słuchawkowym są 3 kable (l,p i masa), masę gdzie przyłączyć?

nie udało mi się znaleźć schematów do cs80, inne nie przypominają, przynajmniej układu tego modelu, dodam jeszcze że jestem świeżak w tego typu sprawach, a sprzętu nie chciałbym uszkodzić, dlatego proszę o pomoc

0 0