Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aero 5.1 Słuchawki cicho grają.

04 Lut 2010 00:49 2501 2
  • Poziom 9  
    Witam Państwa mam mały problem otóż mam nowo zakupione słuchawki i nie wiem co jest nie tak cicho dla mnie grają. Mój tata też tak twierdzi. Mam wszystko poustawiane na maksymalną głośność, ale to nie pomaga. Mam zintegrowaną kartę dźwiękową i jakieś sterowniki Real tek HD audio. Słyszałem, że pomoże wzmacniacz słuchawkowy czy to prawda? Gdzie kupić taki wzmacniacz (nie zrobić lecz kupić powtarzam)? A może kupić kartę dźwiękowo ile taka kosztuje? Dodam, że słuchawki nie trzeszczą ani nic z tych rzeczy na maksymalnej głośności grają bardzo czysto. Może w jakiś inny sposób da się je jakoś pogłośnić?

Moderowany przez przemo-lukas:

Zmieniłem tytuł.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Spróbuj je oddać, ewentualnie sprzedaj na aukcji.
    Za 150 jest tyle fajnych "nauszników", a Ty biedaku musiałeś wybrać akurat te. No cóż. Czasem warto zapytać przed zakupem.

Miałem okazję słuchać tych słuchawek u znajomego. Wiedząc co to za "sprzęt" sobie zakupił zabrałem swoje stare koss porta pro. Na komputerach to on się i zna. Więc kartę dźwiękową też miał niesamowitą. Ale przyznam, że dźwięk 5.1 ze słuchawek nie oczarował mnie. A kolega po odsłuchu obu zakupił.... KOSS'y. :D

mxs napisał:
    Ile Ohm mają te słuchawki,

Z opisu sprzedawcy:
    Przód: 27mm Dynamiczny 32Ω 150mW, efektywność 97±3dB, pasmo 20 Hz - 20kHz;
    Tył: 27mm Dynamiczny 32Ω 150mW, efektywność 97±3dB, pasmo 20 Hz - 20kHz;
    Centralny: 27mm Dynamiczny 32Ω 150mW, efektywność 97±3dB, pasmo 20 Hz - 20kHz;
    Bass 1: 30mm Dynamiczny 24Ω 15mW, efektywność 121±3dB, pasmo 20 Hz - 3 kHz;
    Bass 2: 27mm Dynamiczny 24Ω 15mW, efektywność 121±3dB, pasmo 20 Hz - 3 kHz
    :lol: