Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rower treningowy -Ergometer magnetic firmy Crane Sport

madzia987 04 Feb 2010 10:00 17682 4
    madzia987
    Level 1  
    Na wyswietlaczu pojawia mi sie, co jakiś czas, oznaczenie kodowe błędu 'E1' i nie wiem jak ten problem rozwiązać.(Nie posiadam instrukcji).Troche nietypowy problem jak na to forum, ale może ktoś z Was się troche na tym zna i zechce mi pomóc? z góry dziękuje.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    impakcik
    Level 1  
    Witam,

czy możesz napisać jaki zasilacz ma ten rowerek ? bo mam sam rower bez zasilacza i muszę dokupić.
    Jezior2000
    Level 17  
    ten rower ma zasilacz ac 26V 2,5A Aktualnie potrzebuję się dowiedzieć wartości R9 i R17 w module TZ7004

juz zmieniłem na 2w1 4,7Ω
    zbyszkokuk
    Level 2  
    czy zasilacz o którym mowa 26/2,5 jest zasilaczem oryginalnym ,gdyż zakupiłem używany Ergometer magnetic firmy Crane Sport (rok prod. 2002)z niedziałającym komputerkiem ,do którego załączono zasilacz AC 5V 2,0A

Rower treningowy -Ergometer magnetic firmy Crane Sport Rower treningowy -Ergometer magnetic firmy Crane Sport
    Jezior2000
    Level 17  
    Tak wydaje mi się że miałem taki sam rowerek. Co do błędów w komputerku to chyba opisałem w innych postach coś na ten temat, powinno rozwiązać to twoje wątpliwości.