Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Qashqai 2008 r. - odcięcie

04 Lut 2010 18:44 8270 9
  • Poziom 33  
    Witam.Długo mnie nie było ale to z przyczyn niezależnych.Panowie może wiecie co odciąć w tym sprzęcie.Jest to rok 2008 i chyba diesel.Do końca nie wiem ale chyba tak.Jakby ktoś coś miał to bardzo bym prosił.Plus po zapłonie raczej odpoada bo idzie do tego Perfect Can.Z góry dzięki za newsy.
  • Poziom 33  
    Znaczy rozrusznik czy i zapłon,że nie można zapalić?Dobra spoko.Może być.Dzięki wielkie za info.Dam znaka jak poszło z montażem.Można zawsze na Was polegać jak na Zawiszy :D A tak z innej beczki.Jak panowie z montażami u was?U mnie muszę przyznać,że jest delikatnie mówiąc lipa :cry:
  • Poziom 33  
    Panowie już po robocie.Spoko autko.Można z powodzeniem wsadzać tam normalną pilotówkę.Jakby coś tam kiedyś ktoś to służe pomocą.
  • Poziom 10  
    W którym miejscu znaleźliście ten biały PIN3 +15 w qashqiu,
    mam takiego do zrobienia w tym tygodniu i nei mam pojęcia co mu odciać, żeby nie wywalał błędów...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Temat trochę stary, ale akurat dzisiaj robiłem blokadę w takim aucie rok 2008.
    Po co się pierdzielić z jakimś schowkiem?
    Pod obudową kolumny kierownicy, kostka stacyjki, niebieski +, zielony zapłon, czerony rozruch.
    Odcięcie zapłonu blokuje również rozruch.Nissan Qashqai 2008 r. - odcięcie
  • Poziom 10  
    Nie trzeba przecież tego robić przy samej stacyjce, a o wiele dalej w wiązce.
    Zamieściłem ten sposób ponieważ nikt tego nie zrobił.
    Odcięcie za schowkiem jest tak samo mało skuteczne, a może i jeszcze mniej.