Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips DVP630 jak odtworzyc napisy

anka13126 19 Wrz 2006 00:02 11201 34
  • #31 19 Wrz 2006 00:02
    PeterMan
    Poziom 18  

Witam!
    Widzę, że temat jest znowu odgrzewany. Ja wgrałem bardzo dawno temu soft nieoryginalny bo Philipsa miał małe litery. Obecnie mam soft V.0112V2 podpisany jako v8ti. Jest to nowszy soft od V.1109. Działa u mnie od października 2005r i jest znakomicie. Posiada dwie duże czcionki. Ta druga jest na czarnym tle. No i co najważniejsze czyta pliki TXT po polsku.
    Pozdrawiam!

• #32 22 Wrz 2006 10:47
    CervantesJ.
    Poziom 17  

Jeżeli piszesz że nie chodzą "zwykłe DVD" - rozumiem że chodzi o oryginalne płytki z filmem.
    Sprawdź czy odtworzy płytę jak wypalicz kilka filmów divx na płycie DVD-R.
    Zmierzam do tego czy wogóle odtwarzacz jest wstanie ryszyć jakąkolwiek płytkę DVD.
    Jeżeli odczyta divx-a z DVD-R to znaczy że lasera nie masz co się czepiać, Problem tkwić może w oprogramowaniu.
    A tak przy okazji w tym odtwarzaczu przewaliłem kilka wersji softu i nie trafiłem na jakieś wady w stylu "nie odtwarza jakiejś płytki".
    Sciągnij soft ze strony Philips-a to będziesz miał pewność.

• #33 22 Wrz 2006 22:01
    jamino
    Poziom 10  

cervantes na forum duzo sie mówi o róznych wersjach softu dla tego modelu dvd. Podaj mi jakis link skad wezme najlepszy. Nie znam sie na dvd i na kompach.
    Będe bardzo wdzieczny.
    Pozdrawiam

• #34 30 Wrz 2006 21:17
    jamino
    Poziom 10  

filmów divx na płycie dvd-r tez nie czyta... wyswietla NO DISC! Wiec nie wiem co mam zrobic... Cervantes prosze o jakis porzdny link do softu.
    Z góry dziękuje

• #35 01 Paź 2006 19:11
    PeterMan
    Poziom 18  

Czy to naprawdę tak trudno wejść na stronę producenta i pobrać plik?

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpi...l?ctn=DVP630/02&scy=&slg=POL&searchtxt=dvp630

Wystarczy wcisnąć "oprogramowanie i sterowniki" oraz wybrać soft.

P.S. Jeśli komuś nie odpowiada soft oryginalny to tu jest link do V0112V2 v8ti dla odtwarzaczy DVP630/632. Jest moim zdaniem rewelacyjny. Odkąd go mam nie zmieniałem na żaden inny. Czyta pliki TXT po polsku i są do wyboru dwie ogromne czcionki.

http://tomeq100.w.interia.pl/Philips_DVP630632_0112_v2_by_v8ti.zip

Szukaj w 5mln produktów