Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z licznikiem- Renault Kangoo 1,9 diesel 1999 rok

kierdek13 05 Feb 2010 15:41 4474 3
    kierdek13
    Level 10  
    Witam, mam do was pytanie. Mam Renault takiego jak podałem w tytule i oddałem do naprawy z winy pomy wtryskowej. I okazało się, że po naprawie zostały spalone wszystkie świece żarowe i licznik też nie działał. Co prawda zostało to wszystko wymienione i działa już bez zarzutów. Ale coś mechanik powiedział że liczniki mogą działać tylko ze jak będzie cieplej bo różnica temperatur czy coś takiego. Dodam, że kontrolki i podświetlenie działają cały czas tylko prędkościomierz, od temperatury oleju i ilości paliwa. Jak mogę sprawdzić czy działają te zegary??
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    viptradeac
    Level 19  
    Mechaniora za jaja iiiiii ...... Kolego zegarki dzialaja od momentu odpalenia autka nie jak jest zimno czy jak jest cieplo. Zwarcie poszlo ostro po calej instalacji popalone silniczki krokowe na desce. Sprawdzasz tak wylacz zaplon przycisnik przycisk do kasowania dziennego przytrzymaj wlacz zaplon trzymaj przycisk po okolo 10 sekundach zacznie sie samotest zegarow wszystkie wskazowki do konca i wszystkie kontrolki sie zapala
    milejow
    Level 43  
    viptradeac wrote:
    Mechaniora za jaja iiiiii ...... Kolego zegarki dzialaja od momentu odpalenia autka nie jak jest zimno czy jak jest cieplo. Zwarcie poszlo ostro po calej instalacji popalone silniczki krokowe na desce. Sprawdzasz tak wylacz zaplon przycisnik przycisk do kasowania dziennego przytrzymaj wlacz zaplon trzymaj przycisk po okolo 10 sekundach zacznie sie samotest zegarow wszystkie wskazowki do konca i wszystkie kontrolki sie zapala

Jak bez obrotomierza to nie zrobi testu
    kierdek13
    Level 10  
    Dzieki za pomoc napewno sprobuje.