Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

System stalego zasilania IP4600 ciss blad 6502

kizug 05 Lut 2010 16:41 1950 0
  • #1 05 Lut 2010 16:41
    kizug
    Poziom 12  

Witam, mam kilka pytan odnosnie drukarki canon ip4600.
    Otoz pokusilem sie o zakup systemu ciss.
    Po zamontowaniu wszystko bylo ok, chociaz nie ukrywam, ze byly male problemy, ale drukarka poradzila sobie i drukowala nawet efektywnie.
    Jednak na drugi dzien, gdy chcialem juz na stale przymontowac rurki, zauwazylem ze w niektorych wlasnie to rurkach jest powietrze, dokladnie mowiac w miejscu gdzie rurka laczy sie z cardigem. niestety drukarka nie chciala juz drukowac, informujac o bledzie 6502
    Wyczytalem, ze moze chodzic o plyte glowna, lub chipy,stosujac sie do jakiegos opisuu na forum, powciskalem w kolejnosci przyciski, on, oraz resum i blad 6502 zostal wyeliminowany, jednak jak sie okazalo zostaly zapchane dysze drukujace. (za pierwszym razem wszystko bylo ok).

Zagladajac do glowicy zauwazylem ze jest zalana, wyczyscilem ja, jednak pojawil sie blad 6502, ktorego juz nie moge wyeliminowac za pomoca kombinacji klawiszy.

Mam pytania odnosnie ciss.
    Dodam, ze na orginalach nie pojawia sie problem 6502.

Zatem.
    Czy pojemniki z tuszem musza byc na tym samym poziomie co drukarka, np, drukarka jest na biurku, zatem pojemniki tez powinny byc, czy nalezy je lekko uniesc 2cm (zauwazylem, ze wtedy problem z pustymi rurkami sie nie pojawia).

Jak obejsc problem 6502, podejrzewam ze to cos z chipami. Dodam, tylko ze kupilem ciss z cardigami ,g dzie powinny byc chipy samoresetujace sie.

Czy problem 6502, moze wynikac z tego ze do cardgia nie dochodzil tusz, a zatem wydawac by sie moglo ze sa puste, zbiornik byl pusty, ale gabka wydaje mi sie byla wypelniona tuszem.

Prosze o podpowiedzi jak sie zabrac do tego tematu. Drukarka jest stosunkowo mloda, bo zaledwie dwa miesiace.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów