Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ubezpieczenie i przerejestrowanie malucha

ATRITM 05 Lut 2010 18:18 1809 4
  • #1 05 Lut 2010 18:18
    ATRITM
    Poziom 9  

Witam.Mam malucha i chodzi mi o to czy ubezpiecze go i przerejestruje bez problemu gdy:Na dowodzie rejestracyjnym widnieje osoba A która sprzedała go osobie B osoba B nie przerejestrowała go i sprzedała osobie C która również go nie przerejestrowała i sprzedała mnie.Mam dowód rejestracyjny,umowę między osobą B a C i między osobą C a mną. Więc brakuje umowy między osobą z dowodu a osobą B ponieważ nie może jej znaleźć.Czy bez tej umowy będę mógł ubezpieczyć te auto i czy będę mógł je przerejestrować ? Bo jeśli nie to będę musiał skontaktować się z osobą z dowodu i zapytać się czy jeszcze ma tą umowę i poprosić o zrobienie ksera tej umowy i wysłania mi .Głównym tego problemem jest odległość do niej bo to około 130km.
    z góry dziękuję i
    pozdrawiam

0 4
  • #2 05 Lut 2010 18:41
    cirrostrato
    Poziom 36  

A skąd urzędnik w ,,magistracie'' ma wiedzieć, że B nie ukradł A tego malucha, nie płacą mu za wiarę...

0
  • #3 05 Lut 2010 20:21
    martinobmw
    Poziom 12  

dokładnie musisz mieć wszystkie umowy oczywiście nie przekraczające 1000zł.( powyżej 1 tys. trzeba zapłacić wzbogacenie.) i do tego przegląd ważny min.30dni oraz ważne OC.i bez problemu zarejestrujesz.

0
  • #4 06 Lut 2010 10:29
    kamil907
    Poziom 28  

Do przerejestrowania nie jest potrzebne ważne OC, przegląd tak. Jednak ciągłośc umów musi być. Najlepiej skontaktować się z tą osobą A, żeby przesłała ksero tamtej umowy lub napisała nową z odpowiednią datą i będzie OK.

0
  • #5 06 Lut 2010 13:20
    ATRITM
    Poziom 9  

No i teraz wszystko jest jasne.Skontaktuje się z tamtą osobą żeby wysłała mi ksero i będzie ok.Dziękuję bardzo za pomoc
    pozdrawiam

0