Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dysk ST3250310AS - odzyskiwanie danych

05 Lut 2010 20:00 1355 7
  • Poziom 14  
    Witam
    Posiadam dysk ST3250310AS. Pewnego dnia spalił się mechanizm rozruchowy dysku (postanowiłem kupić 2 taki sam). Przełożyłem mechanizm podłączyłem do komputera (system wykrył dysk). Po odpaleniu patrzę a tam tylko jedna partycja na dodatek w RAW. I komputer pyta się czy chcę sformatować więc kliknąłem tak, pomyślałem sobie odzyskam programem PC Inspector File Recovery, a tu lipa nie znajduje nic. Czy są jeszcze jakieś sposoby aby spróbować odzyskać dane?
  • Poziom 14  
    Zrobiłem normalny format (ale danych nie nadpisywałem) Co do screena niezbyt teraz mam czas jutro usiądę i prześle wam. Dzięki z góry za pomoc ;]
    Jak myślicie jeszcze jakieś szanse są na odzyskanie?
  • Poziom 13  
    migol21 napisał:
    A co ma piernik do wiatraka. tsiu ?

hmm a nie jest przypadkiem tak ze przy szybkim formatowaniu jest czyszczona tylko tablica partycji a dane sa zostawiane (tylko nie znamy juz ich polozenia, nie ma informacji o strukturze plikow)?
    na pelnym formatowaniu wszystkie dane sa czyms nadpisywane, przez co trudniej je odczytac =o

pozdr.
  • Poziom 14  
    Ale tylko jedna partycje tak potraktowałem a 2 tylko szybkim ;] Wiec są jeszcze jakieś nadzieje?
  • Poziom 1  
    Może spróbuj tym program Active File Recovery Pro dobry do odzyskiwania danych
  • Poziom 14  
    Próbowałem różnymi ale przywraca tylko z 5 plików które nic mi nie mówią