Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ROUTER TP-LINK TD-W8901G - zabezpieczenie WiFi

Paweł1000 06 Feb 2010 14:06 16569 4
    Paweł1000
    Level 26  
    Na samym początku zaznaczam że nie mam zielonego pojęcia o sieciach i ich konfiguracjach i z góry przepraszam za pytania które dla innych mogą wydać się banalne. Ale do rzeczy kilka dni temu zakupiłem do pracy Neostradę z jakimś tam modemem który wczoraj wymieniłem na router TP-LINK TD-W8901G aby rozdzielić sygnał internetu na pozostałe komputery. Z pomocą instrukcji i biura obsługi TPSA udało mi się to wszystko dobrze skonfigurować tak że router działa tak jak należy i wszystkie komputery mają dostęp do internetu. Tylko że w instrukcji routera nie jest nigdzie napisane jak tą sieć mam zabezpieczyć hasłem, dzwonić do BO TPSA już się wstydzę, może ktoś zechce mi podpowiedzieć gdzie to się ustawia w przeglądarce internetowej bo szukałem i nic takiego nie znalazłem.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Paweł1000
    Level 26  
    To to hasło mam wpisać w to miejsce: "Pre-Shared Key" ? i coś jeszcze ustawić aby to zatwierdzić?
    Paweł1000
    Level 26  
    Właśnie o to pytałem, w poniedziałek popróbuję i mam nadzieję że sobie poradzę i dojdę gdzie to się zapisuje.

Wielkie dzięki, teraz jest ok.