Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prośba o przekonwertowanie: PCB do PDF.

rafal00 06 Lut 2010 18:12 1384 6
  • #1 06 Lut 2010 18:12
    rafal00
    Poziom 10  

Witam wszystkich,

mam ogromną prośbę, a mianowicie chodzi mi o przekonwertowanie pliku .PCB do PDF przy okazji z lustrzanym odbiciem. Ponieważ nie będę drukował tego w domu i tak będzie najprościej. Próbowałem różnymi programami, ale niestety nie wychodzi mi :cry:. Jeśli można prosić to żeby były osobno.

Plik dostępny tutaj: (pcb)
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=2283303

Pozdrawiam i z góry dziękuję!

0 6
  • #2 06 Lut 2010 18:57
    Chivo
    Poziom 22  

Hej

Wydale mi się ze tego sie nie da przekonwertować i trzeba bedzie od nowa zaprojektować płytka PCB np: w cadstarze.

Pozdrawiam

0
  • #3 06 Lut 2010 19:04
    rafal00
    Poziom 10  

W PCB Editorze mogę ja spokojnie wydrukować nawet w lustrzanym odbiciu ale co z tego jak potrzebuje ja w PDF... prosił bym o spróbowanie jeszcze kogoś innego.

Pozdrawiam!

0
  • #5 06 Lut 2010 19:36
    wilczasty
    Poziom 19  

jakaś instrukcja jak zrobić, aby plik .PCB znalazł się tam? Bo również mam podobny problem.

Pozdrawiam ;)

0
  • Pomocny post
    #6 07 Lut 2010 00:37
    Przem188
    Specjalista EDA

Po prosyu zainstaluj program. To jest tzw. wirtualna drukarka, drukująca do pliku pdf. Świetnie się sprawdza. Wybierz opcję wydruku płytki i wybierz wśród dostępnych drukarek właśnie Bulzip printera.

0
  • #7 07 Lut 2010 13:32
    rafal00
    Poziom 10  

Chivo napisał:
    Hej

Zainstaluj ten program http://www.dobreprogramy.pl/Bullzip-PDF-Printer,Program,Windows,12736.html i mozesz drukowac jako pdf.

Przem188 napisał:
    Po prosyu zainstaluj program. To jest tzw. wirtualna drukarka, drukująca do pliku pdf. Świetnie się sprawdza. Wybierz opcję wydruku płytki i wybierz wśród dostępnych drukarek właśnie Bulzip printera.

wielkie dzięki! działa :)

Pozdrawiam!

0