Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hitachi L32H01EA blokada rodzicielska

PRAKTIKER 07 Feb 2010 07:28 3874 2
 • #1
  PRAKTIKER
  Level 13  
  Witam kupiłem sobie kilka dni temu telewizor jak w temacie bez pilota, tv działał bez zarzutów. Ostatnio chciałem ustawić wyłączanie czasowe i niechcący wszedłem na blokadę rodzicielską, która przełączyła się na "włączona". Od razu zablokowały mi się przciski. Pomyślałem, że jak wyłącze tv i włącze to będzie bez tej blokady, ale telewizor już się nie chciał włączyć, a ja nie mam pilota, którego jest mi cieżko kupić i tu moje pytanie: czy da się jakoś włączyć ten telewizor bez pilota i czy jak bym kupił wreszcie tego pilota to będę miał problem z jego uruchomieniem?
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #3
  h jaworski
  Home appliances specialist
  Blokada rodzicielska jest po to żeby dzieci nie oglądały tv rodzić włącza blokadę wyłącza tv zabiera pilota i po oglądaniu bez pilota nie włączysz tv.
  Według moich danych do tego tv pasują piloty IR1309 COM20657 CLE984 COM4728 może coś znajdziesz z tego w twojej okolicy.
  Swoją drogą niezłych kłopotów może narobić taka blokada co nie którym mechanikom nie dawno miałem podobny problem z tv LG 2 mechaników przekopało cały tv od zasilacza po procesor szukając uszkodzenia a okazało się ze w pilocie były słabe baterie i pilot wysyłał fałszywe rozkazy i była włączona blokada rodzicielska tv dało się uruchomić przy dobrym pilocie.