Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie można zalogować się na konto GG

07 Lut 2010 12:07 3751 7
  • Poziom 9  
    Witam. Mam taki problem. Posiadam gg10 i nie mogę się zalogować. Włączam profil klikam zaloguj i nic się nie dzieje. Gdy zainstaluje gg 7, wszystko działa . Też nie mogę zalogować się na gg9 i gg8. (Mieszkam za granicą. Posiadam swith podłączone mam do niego dwa komputery.). Bardzo proszę o pomoc
  • Poziom 35  
    Witam.
    Napisz jakiego systemu używasz? Być może to pomoże komuś wymyślić podpowiedź.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    System Windows XP SP3.

Dodano po 5 [minuty]:

Nawet przeinstalowałem system i dalej to samo.
  • Poziom 25  
    A poprzednie wersje GG odinstalowaleś?
  • Poziom 9  
    Odinstalowałem też wcześniejszą wersje i też nie mogłem się zalogować.

Na nowszych programach: aqq, tlenie i ypla też nie mogę się zalogować. A na starszych mogę.

Stało to się nagle. Wcześniej było dobrze.
  • Poziom 23  
    To może tak - może korzystasz np. z oprogramowania do wymiany plików i za dużo udostępniłeś?
    Jest dość popularne zgrywanie plików cudzego komunikatora, później szybka prosta akcja łamania hasła i przeglądasz cudze archiwum, zmieniasz mu hasło dostępu itd. (nie wiem co za radocha ale są chętni do takich zabaw). Zastanów się więc czy nie ma możliwości by hasło wpadło w niepowołane ręce. Jeżeli jest taka możliwość to próbuj odzyskać konto oprogramowaniem do łamania haseł. Ale dalej tu już nic pewnie nie mogę powiedzieć (regulamin?).

pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Nie udostępniam plików. Nie korzystam z sieci P2P. Nawet jak założę nowe konto na nowym programie też nie działa.
  • Poziom 31  
    Miałem to samo. Zadzwoń do dostawcy internetowego. Masz zablokowane porty z których korzysta najnowsze gg. GG7 nie używa tych portów dlatego ci działa.
    Możesz jeszcze dodać wyjatek do zapory systemowej i spróbować, czy przy wyłączonym programie antywirusowym się uruchomi.