Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przeskakiwanie płyty w CD Pioneer PD201

Vault Dweller 25 Jul 2004 12:36 1149 2
    Vault Dweller
    Level 29  
    Szukałem po Elektrodzie i raczej nic nie znalazłem... Inna sprawa że potrzeba dość szczegółowego wyjaśnienia :) Dostałem odtwarzacz CD Pioneera- PD201. Ze słuchawek brzmi on całkiem nieźle więc można by się pokusić o naprawę... Około pierwszej minuty każdej ścieżki odtwarzacz zawsze cofa się o parędziesiąt sekund, a czasami do początku całej ścieżki. Niektórych utworów nie chce mu się nawet czytać (tzn wyświetla numer ścieżki ale jej nie odczytuje- nie pokazuje czasu jaki upłynął i nie ma sygnału na wyjściu)... Wiem na pewno że jest coś uwalonego w samym napędzie- ale jak to naprawić, jak się do tego zabrać?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Krzychu7
    Level 40  
    Witam. Przesmaruj prowadzenie lasera oraz elementy przenoszące napęd z silnika przesuwu lasera. Możesz też DELIKATNIE podkręcić laser za pomocą potencjometru znajdującego się w jego pobliżu. Pozdrawiam.
    Vault Dweller
    Level 29  
    A czym najlepiej to smarować (chyba nie towotem ;)), i gdzie się ten potencjometr znajduje? to któryś z tych na płytce, czy na głowicy trzeba gdzieś poszukać?