Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Compal FL92 - pionowa kreska na matrycy, jaka przyczyna?

ringblack 07 Lut 2010 14:13 2796 6
  • #1 07 Lut 2010 14:13
    ringblack
    Poziom 8  

Witam! Dnia wczorajszego oglądając sobie film na lapku nagle pojawiła się pionowa niebieska kreska grubosci gdzies ponizej 0,5mm (kolor niebieski widoczny był na ciemnym tle, na jasnym krecha byla niewidoczna) dzisiaj natomiast kreska zmieniła barwę na "sraczkowaty" (i tu na odwrot- dobrze widoczny na bialym tle na ciemnym nie do znalezienia) moje pytania brzmią: Co mogło być przyczyną? cos z tasmami? matryca dogorywa? odkleja sie? Czy wada ta jest naprawialna?

• Pomocny post
    #2 07 Lut 2010 18:15
    ksiezyc11
    Poziom 25  

Uszkodziło się (odkleiła) taśma od matrycy (samego szkła) usterka raczej nie do naprawienia, można jedynie coś w tym miejscu podłożyć żeby docisnąć taśmę do matrycy, wyeliminuje na jakiś czas usterkę ale nie trwale. Jedyna pewna metoda to wymiana matrycy.

• #3 07 Lut 2010 20:15
    ringblack
    Poziom 8  

A czy takie uszkodzenie jest naprawiane (wymienialne) w ramach gwarancji? Jeżeli nie to jak mniej więcej kształtuje się koszt kupna i wymiany nowej matrycy?

• #4 07 Lut 2010 20:19
    Usunięty
  • #5 07 Lut 2010 20:35
    ringblack
    Poziom 8  

No coz... pozostaje czekac do konca tygodnia... zawioze lapka do sklepu gdzie go kupilem i zobaczymy co tam mi powiedza :) A wracajac do kosztow nowej matrycy... moglby mi ktos podpowiedziec ile by to kosztowalo?

• #6 07 Lut 2010 21:07
    ksiezyc11
    Poziom 25  

Matryca w zależności jaka koszt pomiędzy 250-350 zł plus ewentualnie wymiana.

• #7 07 Lut 2010 21:11
    ringblack
    Poziom 8  

Czyli nie tak drogo jak myslalem... dziekuje wszystkim za pomoc

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME