Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odczytać hybrydę w starym radiu Blaupunkt Bremen SQR 46

krystian08 07 Lut 2010 14:45 2350 0
  • #1 07 Lut 2010 14:45
    krystian08
    Poziom 16  

Witam. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi 80 z w/w radyjkiem na pokładzie. Wszystko było w porządku do czasu wymiany akumulatora. Po założeniu nowego na wyświetlaczu pojawił się napis "Code". Wpisywałem wszystkie kody jakie znajdowały się na obudowie (na naklejkach itp.) czym doprowadziłem do zablokowania radia (chyba safe 6). Na wyświetlaczu świecą 4 kreski po godzinie można wpisywać kod. Wiem że można odczytać kod z hybrydy, mam PC z ponyprogiem, proszę o radę jakiego programatora mam użyć i do której hybrydy się dobrać (są 4). Proszę tez o radę w jaki sposób uśpić procesor aby nie zakłócał transmisji. Najprościej byłoby chyba wylutować kwarc ale czy będę wtedy mógł odczytać pamięć?
    Najchętniej założyłbym normalne radio w miejsce tego Blaupunkta, jednak samochód wchłonął wszystkie pieniądze i muszę zreanimować dziadka. Poniżej zamieszczam zdjęcia odbiornika

Jak odczytać hybrydę w starym radiu Blaupunkt Bremen SQR 46 Jak odczytać hybrydę w starym radiu Blaupunkt Bremen SQR 46 Jak odczytać hybrydę w starym radiu Blaupunkt Bremen SQR 46 Jak odczytać hybrydę w starym radiu Blaupunkt Bremen SQR 46 Jak odczytać hybrydę w starym radiu Blaupunkt Bremen SQR 46

Proszę wpisać typ radia w temacie. Reg. pkt 11. Przypominam również obowiązujący dzisiaj regulamin : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html , jak odczytać hybrydę pytać można ale pod którym adresem są dane już nie. [damiancz]

1 0
  Szukaj w 5mln produktów