Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia

07 Lut 2010 22:04 5742 9
  • Poziom 9  
    Witam! Kupiłem jakiś czas temu Bramka GSM NOKIA TME-1 bez zasilacza, instrukcji itd. Proszę o pomoc w uruchomieniu bramki (podobno jest sprawna)

Dodano po 24 [minuty]:

jeszcze fotki bramki

Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia
  • Poziom 28  
    Instalacja nie jest skomplikowana,jakbys miał problem to pisz,kiedys uruchamiałem taką bramke a na dodatek mam w pracy instrukcję po polsku
  • Poziom 9  
    Dzięki za zainteresowanie. Zaimportowałem sobie instrukcje. Nie mam zasilacza, ale z instrukcji wynika , że ma być 13,5 V 750 mA. Tylko co z polaryzacją. Drugi problem to pod które zaciski podpiąć sygnał do centrali telefonicznej ???
  • Poziom 28  
    Ja miałem do czynienia z nokią 22,tam zasilanie było 6,7v/1.4A
  • Poziom 9  
    Po włożeniu aktywnej karty SIM (bez PIN-u) i podłączeniu zasilania (12V) zapalają się na chwilę wszystkie diody (od 1-5) i po kilku sekundach pulsuje równomiernie dioda 4 i 5. Na bramkę nie mogę się dodzwonić, ale mój telefon powiadamia mnie po chwili że bramka jest już w zasięgu sieci.
    Rozkręciłem obudowę i w środku jest karta PCMCIA . Tak się zastanawiam czy mogę ją podłączyć do komputera i sprawdzić, przeprogramować ???

Dodano po 5 [minuty]:

Dodaję jeszcze fotki rozkręconej bramki.
    Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia Bramka GSM NOKIA TME-1 - sposób uruchomienia
  • Poziom 9  
    Raz jeszcze proszę o zainteresowanie się problemem ???

Pozdrawiam.
  • Poziom 28  
    Z tego co pamiętam to diody powinny świecic na stałe,ale dla pewnosci odpalę jutro bramkę i dam znac które diody powinny świecic,instrukcji narazie nie znalazłem
  • Poziom 28  
    Tak na szybko powiem jezeli pulsują jednoczesnie dioda 4i5 a swieci ciągle dioda 1 to tak jakby nie było karty sim,sprawdz czy ją dobrze włozyłes.Gdy wszystko jest ok i bramka jest zalogowana do sieci to swieci ciągle dioda 1i3.Gdy włozysz kartę to powinna pulsowac doda 4 ,podłączasz telefon analogowy pod gniazdo rj triunk, podnosisz słuchawkę masz pulsujący sygnał,wprowadzasz kod pin i czekasz aż w słuchawce pojawi się sygnał ciągły,dopiero wtedy masz pewnosc że bramka jest zalogowana.Dla próby mozesz wykonac połączenie z tego aparatu analogowego.Gdy dzwonisz z tego aparatu to po wybraniu numeru powinna się zaswiecic dioda 5.
  • Poziom 11  
    Witam.
    Dołączę się do tematu.
    Poszukuje elementu składowego bramki NOKIA 22, a mianowicie podstawy z gniazdami RJ-11 (oznaczenie elementu DTX-1 o ile dobrze pamiętam).
    Wpadła mi w ręce bramka zdekompletowana, ale sprawna. Wszystko oprócz tego co powyżej.

Jeżeli ktoś może pomóc, to proszę o informację.