Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer TravelMate 5520 - jak otworzyć obudowę?

07 Lut 2010 22:44 2251 3
 • Poziom 17  
  Witam kolegów
  W moim laptopie na skutek niewłaściwego użytkowania gniazdo zasilania wpadło do środka . Proszę o wskazówki jak otworzyć obudowę aby jej nie uszkodzić .Próbowałem ale z tego co widzę oprócz śrubek pod spodem coś jeszcze trzyma . Samo gniazdo umie naprawić ale jeszcze nigdy nie rozbierałem laptopa . Mile widziane zdjęcia . Proszę o łopatologiczne podejście do tematu. Z góry dziękuję.

  Tytuł poprawiłem. mat_ed
 • Pomocny post
  Poziom 42  
  Pod klawiaturką pewnie są jeszcze śrubki, a klawiaturę wyjmujesz albo jako pierwszą (nie znam modelu), albo po zdjęciu listwy maskującej umieszczonej nad klawiaturką.
 • Poziom 32  
  Dlaczego kolega zawraca głowę społeczności forum mając do dyspozycji w sieci wyjątkowo szczegółową instrukcję serwisową?
 • Poziom 17  
  Widać kolego że nabijasz punkty a nie chcesz pomóc. Gdybym znalazł pewna odpowiedz nie musiałbym tutaj prosić o pomoc. W brew pozorom nie ma tak łatwo . Proszę w takim razie o konkretny link a nie bezwartościowe sugestie.Dziękuję za dotychczasową współpracę. Zamiast pomocy dostaje cięte uwagi od fachowców którym ubywa pracy na skutek porad smutne a prawdziwe.
  Gdzie te czasy kiedy bezinteresownie udzielano pomocy.