Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Młot udarowy 200Hz- czy zadziała bez generatora?

coolallegrowicz1 07 Feb 2010 22:51 2787 8
    coolallegrowicz1
    Level 9  
    Czy ten młot udarowy 250V 200Hz będzie działał z normalnego gniazdka czy musi być to urządzenie...? Co to w ogóle jest?
    Młot udarowy 200Hz- czy zadziała bez generatora? Młot udarowy 200Hz- czy zadziała bez generatora?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    rochu84
    Level 16  
    urzadzenie do zmiany czestotliwości to falownik z kąd kolega ma taka maszyne .
    małek
    Level 21  
    To drugie bardziej przypomina amplidyne niż falownik, swoją drogą ciekawe dlaczego takie rozwiązanie? Zrób jak możesz fotki tabliczek znamionowych.
    zetdeel
    Level 39  
    "Ustrojstwo" na drugim zdlęciu to może być wirująca przetwornica częstotliwości.
    Zamieść fotki tabliczek (czytelne!) i wtyku na kablu. Napisz czy wtyk młota pasuje do gniazda w "ustrojstwie".
    PtasiorWro
    Level 27  
    Witam.
    Ten młot nie jest na 230V tylko na około 40V (dokładnie nie pamiętam) a rozwiązanie takie jest dla bezpieczeństwa, do prac gdy robotnik stoi po pas w wodzie.I nie będzie działać bez generatora.Od razu się zadymi.
    Pozdrawiam Grzegorz.
    coolallegrowicz1
    Level 9  
    Młot jest na 250V a to ustrojstwo to przetwornica na 200Hz 250V
    To jest komplet- wtyczka w przetwornicy jest jak do normalnego gniazdka, a gniazdo do młota jest kwadratowe-na 4bolce.
    Chcę sprzedać młot i pytają czy bez przetwornicy nie będzie działał. Nie próbowałem podłączyć bez, bo z wtyczki wychodzą 4 bolce i nie wiedziałem jak podłączyć.
    Tabliczka jest widoczna tu
    Młot udarowy 200Hz- czy zadziała bez generatora?
    zetdeel
    Level 39  
    Bez przetwornicy nie będzie działać. Silnik się po prostu spali.
    [Łukasz] Mogłeś równie dobrze usunąć ten link jutro. :!::!::!:

Przykro mi ale regulamin forum obowiązuje wszystkich. Każdy zakładający konto na Elektrodzie musiał go zaakceptować. [Łukasz]
    coolallegrowicz1
    Level 9  
    A czy oznacza to że ciągnie on więcej prądu niż po podłączeniu bezpośrednio pod gniazdo 220V?
    PtasiorWro
    Level 27  
    Nie.
    Jest na inną częstotliwość niż masz w gniazdku, silnik jest przez to mniejszy i wydajniejszy (chodzi głównie o wagę) i maszyna jest odseparowana od sieci dla bezpieczeństwa. Szukałem dokumentacji technicznej do tego młotka ale jest za stary.