Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary

08 Lut 2010 11:09 5237 7
  • Poziom 9  
    Proszę o poradę dotyczącą zmywarki pod zabudowę Mastercook.Od jakiegoś czasu skrapla mi się woda po bokach szafki,już odkleiła mi się okleina od drzwiczek szafki sąsiadującej ze zmywarką.Myślę,że to jakaś uszczelka czy coś pozwala na wydobywanie się ciepła poza zmywarkę.Najgorzej jak włączę program z wysoką temperaturą to wtedy dookoła wszystko skroplone masakra jakaś ... Prosze o pomoc..
  • Poziom 24  
    A jak wygląda uszczelka w drzwiach zmywarki?
  • Poziom 28  
    Jeśli uszczelka nie jest uszkodzona to powinna pomóc regulacja zamka (docisku drzwiczek).
  • Poziom 9  
    Uszczelka wygląda na nieuszkodzoną,a zamek w drzwiach kurcze jak to zrobić może ktoś podpowiedzieć??Zalączam zdjęcia zamka w drzwiach i w zmywarce.
    Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary
  • Poziom 19  
    Sprawdż ,czy nie są przekoszone drzwi względem komory ,czy łatwo się domykają.
  • Poziom 9  
    Hmmm,wydaje mi się,że drzwiczki są proste ale kurcze coś za lekko się otwierają i zamykają..kiedyś trzeba było troszkę szarpnąć a teraz lekko jak piórko..
  • Poziom 9  
    Dzisiaj przy czyszczeniu zmywarki zauważyłam coś niepokojącego z uszczelką,nie wiem czy tak ma być w dwóch częściach czy samo się urwało...zaraz wkleję zdjęcia,poprosze o opinie na temat tej nieszczęsnej uszczelki.

Dodano po 16 [minuty]:

Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary
    Zmywarka Mastercook wydobywanie się pary

tam obok zawiasu jest tak jakby urwana uszczelka czy to możliwe,czy tylko moja wyobraźnia?
  • Poziom 9  
    witam mam ten sam problem co ty poradziłeś sobie jakoś z tym ????

proszę o pomoc