Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Testo
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miernik cęgowy APPA 30R. Co o nim sądzicie?

08 Lut 2010 12:21 4140 7
  • Poziom 21  
    Witam !!
    Od pewnego czasu noszę sie z zamiarem kupna miernika cęgowego.
    Znalazłem na stronie www.ndn.com.pl miernik APPA 30R.
    Chciałem zapytać co o nim sądzicie?
    Szukam mierniczka by był mały z cęgami z RMS.
    Może Ktoś z was posiada ten miernik?
    Jaki mierzy najmniejszy prąd w praktyce?
    Może znacie jakąć alternatywe do tego?
    Z małymi cęgami.
    Lub gdzie go najtaniej kupić.
    Pozdrawiam Marcin
  • Testo
  • Poziom 37  
    Kolego sam poluje na APPE A18plus też w NDN ale nie mogę doszukać się jakichkolwiek opinii o nim czy jest wart kupna. :|
    Jednak gdybyś kupił go sobie to pochwal się czy był wart ceny i jak się spisuje.
  • Testo
  • Poziom 21  
    Za taka cene wydaje mi sie że sie opłaca kupić. Miernik posiada pomiar mocy a to jak dla mnie jest zaleta i to spora. APPA nie nie jest złą firmą. zobacz sobie jeszcze mierniki http://multisort.pl/product/6819.Miernik;cegowy;do;pomiaru;mocy;BM155;Brymen.html ale tu cena zdecydowanie większa Ja pracowałem na takim mierniku i byłem bardzo zadowolony. Tylko jak dla mnie ma za duże cęgi, ale co kto potrzebuje.
  • Poziom 17  
    Witam. Właśnie 2 godziny temu kurier mi przywiózł zamówiony w ndn miernik APPA 30R. Bardzo dobrze się zachowuje, dokładność całkiem - całkiem. No wiadomo, że nie posiada pomieru prądu rozruchowego ani podświetlania. Ale za to cena przystępna. I chyba nie posiada pomiaru diod półprzewodnikowych, mi się przynajmniej nie udało wykonać pomiaru. Ale sprzęt bardzo fajny, zgrabny. Pozdrawiam i polecam.
  • Poziom 37  
    A możesz mi napisać jak działa ci tester ciągłości czy jak zetkniesz z sobą sondy pomiarowe to piszczy momentalnie czy ma zwłokę,bo mój model A18 ma dobre 0.5sek działa jak przymulony :D
  • Poziom 37  
    To fajnie u mnie w moim to irytuje stykam i chwilka zwłoki i dopiero, jedyne co mnie zraziło do tej firmy to właśnie to. :D
  • Poziom 15  
    Witam,
    Z racji tego, że ten miernik mierzy prąd DC to użytkuję go głownie do badania instalacji samochodowej z jedną uwagą - dla prądów powyżej 0,5 A. Gdy włączymy pomiar prądu DC to przed rozpoczęciem pomiaru wskazania pływają w zakresie do ok. 0,2 A. Zerowanie daje krótkotrwały efekt stabilizacji na zerze.
    Przykład pomiarów:
    http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=284578179&an=0&page=1#Post284578179