Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TechnicLan - ciągłe rozłączanie Internetu radiowego

08 Lut 2010 12:33 4879 4
  • Poziom 2  
    Witajcie mam internet radiowy, problem polega na tym, że na routerze TechnicLan co chwile rozłącza mi Internet, lub jak pinguje server to zdarzenia przebiegają w ten sposób:
    45 ms
    30 ms
    Upłynął limit żądania...
    Upłynął limit żądania...
    Upłynął limit żądania...
    23 ms
    8ms
    3ms
    200ms
    Upłynął limit żądania...
    Upłynął limit żądania...
    Upłynął limit żądania...
    Router rozdziela Internet na 2 komputery, łączymy się z Internetem poprzez protokół PPPoe. Do nadajnika mam po Lini prostej 500 metrów, do połączenia z nadajnikiem używam anteny:

TechnicLan - ciągłe rozłączanie Internetu radiowego

Dopiero jak go zresetuję to chodzi idealnie przez 30 minut.

Pytanie brzmi, czy to wina samego routera czy wina sprzedawcy.
    Jeśli wina routera - to jaki najlepiej kupić lub wymienić router, myślałem nad tym routerem: LINKSYS WRT54GL

Pozdrawiam i -proszę o poradę.

Moderowany przez Susan:

Post wydzieliłam do nowego tematu. Linki do serwisu Allegro zostały usunięte. Przed napisaniem następnego postu zapoznaj się z regulaminem forum.

• flexghzflexghz
  • flexghzflexghz
  • Poziom 16  
    Trudne do określenia,jaka przyczyna. Przyczyną jest instalacja i może to być AP.
    Ale zauważyłem, że antena jest odwrócona-inna polaryzacja jak normalnie-dlaczego. Czy antena widzi bazę-to ważne, bo w innym przypadku to będzie dużo za słaba. Sprawdź ustawienia na AP i siłę sygnału. A może to dostawca ma w obowiązku sprawdzić.

Moderowany przez Susan:

Post poprawiłam. Korzystaj ze spacji - nie ma limitu znaków na post.

• Poziom 26  
    Miałem już jednego TechnicLan'a - *** jak nieszczęście...

Wina może być sprzedawcy i rutera. Najlepiej jakbyś miał na podmianę inne urządzenie i wtedy możesz określić co i jak...

Moderowany przez Susan:

Proszę dbać o kulturę wypowiedzi.