Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet Play tylko na koncie z prawami Administratora - XP

Xerof0p 08 Lut 2010 12:47 1673 1
 • #1 08 Lut 2010 12:47
  Xerof0p
  Poziom 20  

  Windows xp pro sp3
  Modem HUAWEI E220 na USB
  Internet Play

  Internet z Playa działa bardzo dobrze na koncie windows xp z prawami administratora.
  Natomiast jak się zaloguję do windows jako np Marek, gdzie Marek jest kontem z ograniczeniami, to program do obsługi internetu Play pokazuje nie do końca wyświetloną stronę startową i się zawiesza z kursorem w kształcie klepsydry, i nic nie można kliknąć. Trwa to bez końca.

  Kiedy zmienię typ konta Marek na takie z prawami administratora, to jest wszystko w porządku. I jak z powrotem na takie z ograniczeniami, to znów nie działa.

  Próbowałem ponownie instalować ten program Playa i nic nie dało. Próbowałem instalować jako Marek z prawami administracyjnymi, potem zmieniać konto Marek na takie z ograniczeniami ale bez sukcesu.

  Jak uruchomić internet Play na koncie z ograniczeniami ?

  ( Dodam, że to konto z ograniczeniami to nie jest jakieś, co ja skonfigurowałem, tylko takie domyślne, które można wybrać przy tworzeniu nowego użytkownika )

  Z góry dziękuję

  0 1
 • #2 08 Lut 2010 13:04
  skillZ
  Poziom 16  

  Ja mam podejrzenia w kierunku takim, że aplikacja obsługująca net Play instaluje jakieś istotne dla siebie informacje w obrębie niedozwolonym dla usera bez admina. Będzie to albo konieczność nadpisywania czegoś w ProgramFiles podczas używania aplikacji, albo konieczność dostępu do plików w folderze domowym administratora, z którego była przeprowadzaona instalacja. Podczas instalacji jest jakaś opcja wybrania ścieżki folderu docelowego? Może spróbuj przeinstalować aplikację intalując ją bezpośrednio na C: lub wogóle drugiej partycji (półśrodek).

  0