Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet Play tylko na koncie z prawami Administratora - XP

Xerof0p 08 Lut 2010 12:47 1643 1
  • #1 08 Lut 2010 12:47
    Xerof0p
    Poziom 20  

Windows xp pro sp3
    Modem HUAWEI E220 na USB
    Internet Play

Internet z Playa działa bardzo dobrze na koncie windows xp z prawami administratora.
    Natomiast jak się zaloguję do windows jako np Marek, gdzie Marek jest kontem z ograniczeniami, to program do obsługi internetu Play pokazuje nie do końca wyświetloną stronę startową i się zawiesza z kursorem w kształcie klepsydry, i nic nie można kliknąć. Trwa to bez końca.

Kiedy zmienię typ konta Marek na takie z prawami administratora, to jest wszystko w porządku. I jak z powrotem na takie z ograniczeniami, to znów nie działa.

Próbowałem ponownie instalować ten program Playa i nic nie dało. Próbowałem instalować jako Marek z prawami administracyjnymi, potem zmieniać konto Marek na takie z ograniczeniami ale bez sukcesu.

Jak uruchomić internet Play na koncie z ograniczeniami ?

( Dodam, że to konto z ograniczeniami to nie jest jakieś, co ja skonfigurowałem, tylko takie domyślne, które można wybrać przy tworzeniu nowego użytkownika )

Z góry dziękuję

0 1
  • #2 08 Lut 2010 13:04
    skillZ
    Poziom 16  

Ja mam podejrzenia w kierunku takim, że aplikacja obsługująca net Play instaluje jakieś istotne dla siebie informacje w obrębie niedozwolonym dla usera bez admina. Będzie to albo konieczność nadpisywania czegoś w ProgramFiles podczas używania aplikacji, albo konieczność dostępu do plików w folderze domowym administratora, z którego była przeprowadzaona instalacja. Podczas instalacji jest jakaś opcja wybrania ścieżki folderu docelowego? Może spróbuj przeinstalować aplikację intalując ją bezpośrednio na C: lub wogóle drugiej partycji (półśrodek).

0