Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja BECKER model BE Z102

08 Lut 2010 14:44 2913 7
  • Poziom 9  
    Cześć,czy jest mozliwe odtwarzanie filmow,muzyki(mp3) czy czego kolwiek na tej nawigacji,jeżeli tak to powiedzcie jak mam to zrobic.
    Tak sobie myślałem że moze trzeba odblokować windowsa w tej nawigacji,jeżeli jest taka opcja to prosze podajcie namiary jak to mam zrobić,z góry dzieki:)
  • Moderator
    Jeżeli dobrze kojarzę to jest to następca serii 098/099 a więc nie ma możliwości.
  • Poziom 9  
    a jak ja kupowałem to mówili ze moge na niej robić dużo rzeczy,spytałem niby jakie to mowili że odtwarza multimedia itp(przez to ze ma oprogramowanie windows),to uwierzyłem na słowo:(
    (kupiłem ja w M1 za 1200 zł z mapami) i widze ze kicha:( dzieki:)
  • Poziom 9  
    Ale nie jestes pewien co do tego ze nie ma mozliwości?
    jeżeli ktos coś wie na ten temat to prosze o pomoc,z gory dziekuje:)
  • Moderator
    Mam Z098 i sprawdzałem, że możliwości są identyczne. W bazie elektrody jest pełna instrukcja do modeli Z098/099. Poczytaj, może ja coś przeoczyłem. ;-)
  • Poziom 9  
    To mógł by mi kto kolwiek wytłumaczyć na co ten windows 5.00 w tej nawigacji jeżeli nie mozna tego wykorzystać w jakiś sposób,prosił bym o każdą logiczną odpowiedź:)
    Z góry dzieki:)
  • Poziom 35  
    pipciok1 - właśnie Windows 5.0 jest systemem operacyjnym na który jest: napisany/adaptowany program do nawigacji.
    (bez tego systemu go nie uruchomisz)
  • Poziom 9  
    Ok dzieki:)