Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler Voyager III 2,5 CRD

08 Lut 2010 19:55 6362 9
  • Poziom 9  
    Witam mam pytanie jestem od tygodnia właścicielem modelu j.w., przez kilka dni jak zamykałem autko pilotem to przez chwilę paliły się reflektory przednie i po chwili gasły. Teraz po zamknięciu już tak się nie dzieje, był wyjmowany akumulator, czy taką opcję można jakoś ponownie włączyć. Przez chwilę te światła są potrzebne np. jak wieczorem wraca się do drzwi domu.
  • Poziom 39  
    Tak można włączyć taką opcję.
  • Poziom 9  
    fajnie ale mógłbyś mi podpowiedzieć jak to można włączyć będę bardzo wdzięczny za podpowiedź.
  • Poziom 39  
    Masz tester do diagnozy?
  • Poziom 10  
    Cytat:
    pilotem to przez chwilę paliły się reflektory przednie i po chwili gasły. Teraz po zamknięciu już tak się nie dzieje,

U mnie to jest tak: gdy najpierw wyłączę światła, a potem zapłon, to światła gasną od razu i auto jest "ciemne". Ale kiedy najpierw wyłączę zapłon, a potem przekręcę wyłącznik świateł na "0", to światła świecą jeszcze przez minutę, a potem gasną. Nie widziałem w Kryśkach innych opcji, ale być może w niektórych jest inaczej. Moja jest z 2001 roku.
  • Poziom 2  
    Witam, ustawienie opóźnienia gaszenia głównych świateł może być dokonana przez użytkownika samochodu. Należy wcisnąć przycisk MENU komputera, wybrać funkcję Headlamp delay- (opóźnienie zgaszenia reflektorów). Dostępne są opcje 0, 30, 60, 90-sekundowe opóźnienie. Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    zgadza sie jak wyzej wszystko napisane jest w instrukcji obslugi dostepnej na elektrodzie jakby co podaj email a przesle ci jesli bedziesz chcial
  • Poziom 9  
    Witam!Poszukuje interface do Voyager CRD RG 2003 w jaki powinienem sie zaopatrzyc.Konkretnie zaswiecila sie kontrolka od ABS i chcialbym wykasowac zaklucenie.Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Chce nabyc interface diagnostyczny do Wojtka 2003 CRD.Jaki proponujecie!Dzieki!
  • Poziom 13  
    DRB III ale kosztuje 15 tys :)) a tak poważnie wystarczy uniwersalny który czyta OBD II czyli wspólny system dla wielu marek a zwłaszcza aut z usa