Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piec do hartowania i azotowanie.

Adam27 08 Lut 2010 20:22 2728 6
  • #1 08 Lut 2010 20:22
    Adam27
    Poziom 9  

Czy ktoś z kolegów miał do czynienia lub ma z piecem do hartowania z azotowaniem produkcji polskiej produkcja lata 1982-1984. Wykonanie przez IMP Zakład Doświadczalny w Kołbieli.
    Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.[/b]

0 6
  • Pomocny post
    #2 08 Lut 2010 21:11
    and61
    Poziom 26  

z piecem do azotowania to mam do czynienia na co dzień , niestety jest produkcji Szwajcarskiej firmy SOLO, sterowanie grzałkami odbywa sie za pomocą SSR , regulatory temp. obecnie załozone to REX C-900 wejście K wyjście 12 DC, z piecem współpracuje szafa gazowa do dawkowania amoniaku i dysocjator amoniaku , piec jest z lat 80-tych zeszłego wieku , niestety posiadam tylko schemat , moge go podesłac na maila , niestety jest to duża plachta u skan bedzie obejmował kilka stron

0
  • #3 08 Lut 2010 23:10
    eva54
    Poziom 13  

Witam, czy kolegę może interesuje piec typu AKS 600 produkcji IMP. Jest to piec do hartowania jak i do azotowania w złożu fluidalnym. pozdro.

0
  • #4 09 Lut 2010 12:21
    eva54
    Poziom 13  

Kol.Adam27 w poprzednim pości z rospędu podałem inny symbol pieca.Piec o którym myślałem to piec ze złożem fluidalnym typ PF....,produkowanym przez IMP w Kpłbieli.

Proszę poprawić pisownię. Następny post z takimi błędami - usunę. Pkt 8.2 [retrofood]

0
  • #5 09 Lut 2010 22:17
    Adam27
    Poziom 9  

eva54 napisał:
    Kol.Adam27 w poprzednim pości z rospędu podałem inny symbol pieca.Piec o którym myślałem to piec ze złożem fluidalnym typ PF....,produkowanym przez IMP w Kpłbieli.

Kol."Eva54" dziękuję za odpowiedź. Taki piec IMP Kołbiel. Reanimuję go, odtwarzam schemat układu elektroniki i sterowania. Kilka spalonych tyrystorów w zasilaczu. Miałbym jeszcze kilka pytań. Przygotuję zdjęcia na jutro.

0
  • Pomocny post
    #6 16 Maj 2011 21:36
    szczepar
    Poziom 19  

Przepraszam za wykopalisko , ale autor nie zamknął pytania , ani nie ma odpowiedzi na nie.
    IMP Zakład Doświadczalny w Kołbieli to część zakładu IMP Warszawa (imp.edu.pl)
    Proponuje zgłoś się do kogoś w dziale Obróbki cieplnej zc.imp.edu.pl
    Z odpowiednich osób to panowie Obuchowicz, Jonczyk, Babul

Lub ewentualnie do mnie na PM.

0
  • #7 24 Maj 2011 21:26
    Adam27
    Poziom 9  

szczepar napisał:
    Przepraszam za wykopalisko , ale autor nie zamknął pytania , ani nie ma odpowiedzi na nie.
    IMP Zakład Doświadczalny w Kołbieli to część zakładu IMP Warszawa (imp.edu.pl)
    Proponuje zgłoś się do kogoś w dziale Obróbki cieplnej zc.imp.edu.pl
    Z odpowiednich osób to panowie Obuchowicz, Jonczyk, Babul

Lub ewentualnie do mnie na PM.

Dziękuję za namiar koledze "szczepar". Temat zamykam.:D

0