Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault laguna 1.6 16v 2003 nie działa prawe światło mijania

08 Lut 2010 22:08 3733 2
  • Poziom 2  
    potrzebuje pomocy.....a mianowicie;posiadam reno lagunę z 2003i niedziała mi prawe światło mijania ( drogowe i pozycyjne działają )podświetlenie wyświetlacza klimy i światełko pod zasłonką od słońca jak otworze lusterko ,chciałbym dodać że sprawdzałem żarówki i nie są przepalone bardzo proszę o pomoc bo policja ściga zaświatła
  • Poziom 13  
    nerwus001 napisał:
    potrzebuje pomocy.....a mianowicie;posiadam reno lagunę z 2003i niedziała mi prawe światło mijania ( drogowe i pozycyjne działają )podświetlenie wyświetlacza klimy i światełko pod zasłonką od słońca jak otworze lusterko ,chciałbym dodać że sprawdzałem żarówki i nie są przepalone bardzo proszę o pomoc bo policja ściga zaświatła

Bezpieczniki bezpiecznikami ale jeśli masz pewność że żarówki są sprawne pozostają kable, a bezpiecznik obsługuje oba światła. Zatem nic innego Waści nie pozostaje jako podnieść maskę swego krążownika i sprawdzić czy aby wtyki nie zaśniedziały po tym jak się wilgoć dostała, czy styki luzów nie mają, zbadać kabelek na włączonych światłach, acan się nie boi to jeno 12V, nie zabije a przyjemnie być może.... sprawdź na ile dasz rady wzrokowo przebieg przewodów czy przetarcia nie ma. Styki wszelakie płynem do elektrostyków potraktuj ale z uczuciem, raczej nie WD40.Sprawdź czy zaślepki wilgoci Ci nie wpuszczają. Oczywistym się wydaje iźli rada mego poprzednika też na wszelki wypadek zweryfikowaną być musi, nie takie rzeczy w Reni (Renault) Lagunie widziałem. Mam nadzieję że pomoże. Przygotuj sobie także taśmę izolacyjną jakby przetarcie się gdzieś pojawiło, albo przegryzienie, niestety myszy tez mogą bigosu narobić, samem widział na własne oczy.