Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kłopoty z odpaleniem zimnego silnika laguna 2.0 8v 96r

08 Lut 2010 23:36 2814 6
  • Poziom 9  
    koledzy -problem polega na tym że jak autko postoji przez noc to nie chce rano odpalić na benz.po jakimś czasie albo odpala bez problemu i jest o.k albo i nie ,a jak przyjdę za 2 godziny to odpala od sztycha---czy to czujnik temp. silnika co zrobić albo jak sprawdzić
  • Poziom 19  
    Najłatwiej zdjąć kostkę z czujnika temperatury i wtedy zapalać. Jak zapali na zimnym to czujnik do wymiany.
  • Poziom 9  
    dziś zapalił za 2 razem ok-1*c, wyciągałem i wkładałem czujnik 2 pinowy i żadnej reakcji-spróbuje jutro od razu zapalić bez czujnika tem. silnika i zobaczę co się dzieje i jeszcze jedno czy laguna ma przepływomierz pow. czy silnik krokowy (może to samo)
    laguna 2.0 8v 1996 p.wtrysk
  • Poziom 18  
    mig29_1979 napisał:
    Najłatwiej zdjąć kostkę z czujnika temperatury i wtedy zapalać. Jak zapali na zimnym to czujnik do wymiany.

Moim skromnym zdaniem mało wyszukany sposób na sprawdzenie czujnika i wykluczenie innych usterek wpływających na rozruch
  • Poziom 19  
    kamil II napisał:
    mig29_1979 napisał:

Moim skromnym zdaniem mało wyszukany sposób na sprawdzenie czujnika i wykluczenie innych usterek wpływających na rozruch

Autor się nie rozpisał co już sprawdził a w poście pytał jak sprawdzić czujnik temp. Więc mu podałem prostą odpowiedz.
  • Poziom 11  
    trochę mało informacji może paliwo schodzi ci z powrotem do zbiornika i trzeba trochę nakręcić żeby nabiło od nowa. Spróbuj sobie założyć zaworek jednokierunkowy na przewodzie zasilającym do wtrysków koszt ok 20PLN.
  • Poziom 2  
    sprawdz luzy zaworowe na zimnym silniku ssący 0,20 wydech 0,40