Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skaner Mustek 1200 - problem ze sterownikami

guzik186 09 Lut 2010 13:44 2979 2
  • #1 09 Lut 2010 13:44
    guzik186
    Poziom 2  

Proszę o pomoc w zainstalowaniu sterowników do skanera. Zakupiłem skaner bez płyty do instalacji, posiadam sterowniki ściągnięte z internetu ze strony mustek.com
    -

http://mustek.com/mustek/supportdrivers.php?&...200&disp_catid=18&disp_srid=19&disp_modid=100

Po zainstalowaniu up_libv13.exe i b1200v30.exe podpinam skaner - problem pojawia się w kreatorze dodawania nowego sprzetu - nie jestem w stanie ustalić ścieżki do tych sterowników. Mimo wszystko udaje się skaner zainstalować - jest widoczny itd. problem się zaczyna przy skanowaniu - obraz jest czerwony, ewentualnie pojawia się komunikat "braku dokumentu do skanowania" - mimo że takowy jest w skanerze.

Być może popełniam błąd przy instalowaniu sterowników (windows XP)?
    Sprzęt wydaje się być dobry. Proszę o wskazówki...

0 2
  • #2 10 Kwi 2011 10:29
    cbt
    Poziom 10  

CZEŚĆ.

Też szukam sterów do tego urządzenia, u mnie 1200 USB Plus. To bardzo trudne.
    Mój skaner stoi już kilka lat. One były robione pod Win 98 i na nowych systemach nie chodzą. Producent g. zrobił i nawet sterów nie unowocześniają.
    Mam od tego urządzenia płytkę, lecz chyba Tobie nie pomoże bo potrzebujesz do XP-eka. Jeśli potrzebna daj znać.

Artur.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo