Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lutownica transformatorowa Tex (jajko)

09 Feb 2010 19:48 13298 9
  • Level 15  
    Witam. Czy ktos mógłby polecić, gdzie można (i czy wogole) kupić lutownice Texa w tej charakterystycznej okrągłej obudowie? Ręka mi się do niej przyzwyczaila, a chetnie zmieniłbym swoją na nową :) są one nadal produkowane? Wyszukiwanie w google coś rezultatów nie daje.
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 43  
    Kilka dni temu poszła na Allegro za 40 zł. Lutownica z 1974 roku w stanie prawie idealnym.
  • Level 15  
    Tak, ale mi chodzi o to czy sa produkowane lutownice w tej obudowie obecnie. Bo wolalbym nową niz używaną.
  • Level 43  
    W tej obudowie nowych nigdzie nie widziałem. Ja osobiście też takową posiadam i od dłuższego czasu szukam nowej obudowy do niej.
  • Level 15  
    A czy orientuje się ktos moze kto jest producentem tych lutownic? Bo Terx to chyba nazwa handlowa?
  • Level 43  
    Jeżeli kolega zajrzy na znany portal aukcyjny i poszuka aukcji numer 916263160, to kolega znajdzie to czego szuka. :D
  • Level 2  
    Witam serdecznie na aukcjach internetowych pojawiła się nowa lutownica firmy Tex, czy ktoś z zainteresowanych mógł by się o tym produkcie wypowiedzieć. Koszt nowej około 70 zł.
  • Level 15  
    Lutownica tex w obudowie typu(jajko)
    moja opinia po kupnie (kupiłem z ciekawości bo mam 2 sprawne lutole jedna typu jajko i Wellera)
    Bardzo przyzwoita polska konstrukcja w zasadzie nie odbiega od bardzo podobnej lutoli z ubiegłego wieku( ma troszkę cieńszy płaskownik na wtórnym) w jej pracy jest to nieodczuwalne
    Grzeje mocno i szybko i dobrze leży w ręce
    polecam
  • Level 10  
    Można kupić nowe dalej są produkowane, ale również można je serwisować wszytkie części od obudowy do trafo są dostępne, a lutowice produkowane teraz mają różne moce 60W 80W 100W 120W i przełączaną 75W/100W jeśli ktoś szuka: sklep w chorzowie na powstańców 59 i jeszcze telefon do sklepu 692379978
  • Level 35  
    Witam , podobno te nowe Tex to chińszczyzna słabej jakosci nie to co stare Lutole, firma padła. Jedynie co zostało godne polecenia to lutownice ZDZ.