Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podzielenie Internetu bezprzewodowego na dwa komputery

09 Lut 2010 19:59 1325 3
  • Poziom 10  
    WITAM
    Jestem użytkownikiem sieci bezprzewodowej GLOBIT ISP. Chciałem podłączyć tą sieć przez router na 2 komputery i nie wiem jak to zrobić. Mam router marki TP-LINK TL-WR543G. Proszę o pomoc

Stosuj spację, nie limitu znaków na post. Poprawiłam.
    Susan.
  • Poziom 10  
    Problem jest w tym ze nie moge połączyć sie z internetem,a dokładnie największy mam problem ze skonfigurowaniem routera,normalnie żeby łączyć się przez karte sieci bezprzewodowej muszę utworzyć nowe połączenie sieciowe w którym wpisuje nadany mi login i hasło,prubowałem to samo przez router i nie udało mi się to.
  • Poziom 21  
    adamopietr napisał:
    Problem jest w tym ze nie moge połączyć sie z internetem,a dokładnie największy mam problem ze skonfigurowaniem routera,normalnie żeby łączyć się przez karte sieci bezprzewodowej muszę utworzyć nowe połączenie sieciowe w którym wpisuje nadany mi login i hasło,prubowałem to samo przez router i nie udało mi się to.

Pewnie masz logowanie po przez PPPoE - skonfiguruj router wg tych ustawień. Jeśli router się połączy z siecią, wówczas skonfiguruj swoją sieć. Najlepiej ustaw dhcp a w komputerach we właściwościach kart sieciowych ustaw pobieranie IP i dns na automatyczne.