Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Interfejs Diagnostyczny kupić.

09 Lut 2010 22:45 31615 5
  • Poziom 9  
    Witam. Jestem właścicielem auto komisu samochodowego i chcę zakupić interfejs diagnostyczny przede wszystkim do kasowania błędów typu : gaszenie ABS, AirBag itd. Co czasem jak wiadomo spowodowane jest tym że auto dość długo jest nie odpalane i nie jeżdżone. Chciałbym aby mi ktoś poradził jakiś w miarę dobry uniwersalny i prosty w obsłudze interfejs. Gdyż ja nie mam zielonego pojęcia jaki najlepiej wybrać.
  • Poziom 18  
    Ciężko doradzić jaki ma kupić fejs diagnostyczny taki żeby był prosty i obsługiwał w miarę wiele marek.
    Jednym interfejsem tanim nie zrobisz za dużo. Co niektórzy chwalą sobie CDIF-a ale to już większe pieniądze trzeba położyć za coś takiego.
  • Moderator Samochody
    Jeśli nie specjalizujesz się w jakiejś konkretnej marce samochodów, to o uniwersalnym urządzeniu poniżej 8-10k zł możesz zapomnieć.
    Od razu mówię, że żaden elm za 200zł z allegro nie ruszy ani srs ani abs
  • Poziom 14  
    a licznikow nie chcesz cofac przyokazji bo widzialem takich co to robia przed klijentem. Wracajac do pytania kup sobie vaga najlepiej pod CAN robisz nim audi vw seat skode i opeltecha do wiekszosci opli takie kable kosztuja po ok 150 zl na allegro
  • Poziom 9  
    nie chodzi mi o coś za 200 zł. Ale czy znajdzie się coś tak do 1000zł ?