Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie Samsung LE32A454C1XXA z Radeon 4730 złącze HDMI

chmielu84 10 Lut 2010 12:45 2377 4
  • #1 10 Lut 2010 12:45
    chmielu84
    Poziom 9  

Witam

Proszę o pomoc. próbuję podłączyć telewizor Samsung LE32A454C1XXA za pomocą złącza HDMI z komputerem wyposażonym w kartę graficzną firmy Power Color ATI Radeon HD4730. Na komputerze zainstalowane są sterowniki ATI Catalyst™Control Center Wersja 2009. 1104.959.17837. Kabel HDMI 2 kierunkowy długość 5m.

Przy podłączeniu do któregokolwiek gniazda telewizora w komputerze wyświtla się znaleziony nowy monitor. Z tego co pisze komputer nawet poprawnie go identyfikuje. Problemem jest natomiast brak komputera w menu telewizora tam gdzie jest wykaz podłączonych gniazd.

Proszę mądrzejszych ode mnie o dokładną pomoc.

Z góry dziękuję.

• #3 10 Lut 2010 15:13
    chmielu84
    Poziom 9  

LE32A454C1XXA

Zgodnie z zamieszczonymi w instrukcji ustawieniami skonfigurowałem kompa. Jednak w menu w telewizorze w Wybierz źródło wsztskie pozycje od AV do HDMI3 podświetlone są na szaro i niedostępne :(

Pozatym w instrukcji po naciśnięciu przycisku TOOLS powinna pojawić się opcja Auto dopasowanie - u mnie jej nie ma polecenia w menu kończą się na Oszczędzaniu energii

Dodano po 46 [minuty]:

NIe wiem jak się dalej za to zabrać - to jest jakieś chore ale pewnie banalnie proste. Naciskając przycisk Source przełączam pomiędzy TV mono - złączem 1 (gdzie podłączony jest dekoder Vectry) a złączem 2(czarny ekran) i nic

• #4 14 Lut 2010 03:06
    jur1
    Specjalista techniki DVD

Procedura nie jest chora, co najwyżej jest włączona blokada rodzicielska, tryb hotelowy lub raczej w ustawieniach odbiornika ( dostęp w trybie serwisowym ) jest wyłączone lub przestawione. Może też być uszkodzona płyta. Raczej skorzystałbym z pomocy serwisu.

• #5 30 Lis 2012 18:50
    chmielu84
    Poziom 9  

Okayao sie że kabel był bez filtru ferrytowego. Kupiłem z filtrem i hula

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME