Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MINOLTA DIALTA Di200 - imaging unit regeneracja

elpok 11 Feb 2010 10:59 2207 7
 • #1
  elpok
  Level 2  
  Witam
  Proszę o podpowiedź czy istnieją zestawy do regeneracji Imaging Unit do Minolty Di200, ponieważ ksero odmówiło posłuszeństwa i się zblokowało.
  Mimo zgłaszania komunikatu o wymianie modułu jakość kopii jakość kopii była rewelacyjna.
 • #3
  Paweł1000
  Level 26  
  Jeżeli jest tak jak napisałeś, że przed zablokowaniem jakość kopii była rewelacyjna to wystarczy założyć nowy bezpiecznik, albo zewrzeć wiadomo co i bedzie dalej rewelacyjnie śmigało.
 • #4
  copyman
  Photocopiers specialist
  Na szybko możesz jej reset zrobić i powinna jeszcze utrzymać ładna jakość kopii. Tylko pamiętaj żeby wyciągnąć toner z obiegu powrotnego (odkręcić 2 śrubki od górnej pokrywy i dokładnie odkurzyć). Inaczej maszyna będzie podosić ATDC podczas inicjalizacjii po resecie.

  C.
 • #5
  elpok
  Level 2  
  Dziękuję za informacje.
  O takim zestawie czytałam w necie, ale do końca nie byłam pewna czy dotyczy to IMAGING UNIT i czy jest to skuteczny sposób regeneracji.
  Tym bardziej, że pisząc do firm, które tym handlują to część nie miała w ogóle pojęcia co to jest za zestaw lub w ogóle nie odpisała.
 • #6
  elpok
  Level 2  
  Po wymianie bezpiecznika pojawił się kolejny problem. Kserokopiarka zgłasza błąd C0F33. Proszę o pomoc i sugestie co ją teraz boli.
 • #8
  copyman
  Photocopiers specialist
  Możesz jeszcze się spróbować kodami pobawić i zmniejszyć lub podnieść ręcznie wartość na ATDC. Jest to pod TechRepChoice - Printer - ATDC jeżeli się nie mylę.

  C.