Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N70 nie czyta karty pamięci

11 Lut 2010 12:52 2079 6
  • Poziom 11  
    Witam

Mam problem z Nokia N70 mianowicie nie widzi mi karty pamieci karta napewno dobra sprawdzalem kilka telefon byl w serwisie wymienili czujnik otwarcia tej klapki karty nadal nie telefon nie widzi (a raczej nie widzi ze klapka jest otwierana) ma ktos jakis pomysl ??
    Pozdrawiam
  • Poziom 26  
    Jaki czujnik. Karta pamięci ma swój filtr który jest często przyczyną właśnie że telefon jej nie widzi. Czujnik otwarcia klapki uruchamia jedynie tylną kamerę w telefonie.
  • Poziom 11  
    Przepraszam masz racje filtr - wymienili w serwisie i nadal nie dziala :(
  • Poziom 26  
    No nie wiem jak do tej pory nie zdarzyło mi się żeby po wymianie filtra nadal nie czytał karty. Ja bym próbował jeszcze z filtrem. Może nowy był również uszkodzony?!
  • Poziom 11  
    hmm nie wydaje mi sie bo akurat to taki serwis ktory jest juz pare lat w Krakowie wiec raczej nie powinni miec trudnosci .. chyba ze sprobuje w innym. Nie ma juzz zadnej innej czesci odpowiedzialnej za to ?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Nie mam serwisówki pod ręką bo bym powiedział gdzie od filtra idzie dalej. Istnieje prawdopodobieństwo że to nie filtr. W domowych warunkach i tak tego nie zrobisz bez Hot Air więc zanieś do innego serwisu i zleć im znalezienie wady i jej usunięcie.
  • Poziom 11  
    Dziekuje Ci kolego bede probowal :)