Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Raid0 Silicon 3132-jaki Bios, Windows 7 - jaki sterownik

krzyszko86 11 Lut 2010 14:27 1291 2
  • #1 11 Lut 2010 14:27
    krzyszko86
    Poziom 8  

Witam,
    Niedawno stałem się posiadaczem kontrolera Silicon 3132 oraz 2 dysków 500 GB Samsung F3. Chciał bym postawić na nim RAid0, ale mam taki oto problem. Jaki Bios wgrac i które sterowniki wybrać pod Windows 7 64Bit ze strony http://www.siliconimage.com/products/product.aspx?pid=32 sciągam najnowszego BIOSA, ale sa tam 3 pliki i nie wiem który wgrac :( i który sterownik wybrac podczas instalacji systemu. Bardzo prosze o pomoc.

Pozdrawiam

0 2
  • #2 11 Lut 2010 17:03
    Kolobos
    Spec od komputerów

> sciągam najnowszego BIOSA, ale sa tam 3 pliki i nie wiem który wgrac

Wlasciwy! Do plikow dolaczone jest readme gdzie wszystko jest DOKLADNIE opisane! Po co w ogole chcesz wgrywac bios?

> który sterownik wybrac podczas instalacji systemu

To rowniez masz podane w dokumentacji.

0
  • #3 11 Lut 2010 17:51
    krzyszko86
    Poziom 8  

Powiedz mi w jakim celu to forum jest stworzone? Chyba w celu udzielenia pomocy takim jak ja, prawda? Temat założyłem po to aby mi ktoś pomógł wybrać własciwy BIOS pod konkretny system i Raid0 i nie kazdy zna język angielski. Czytałem pliki readme ale i tak nie wiem który BIOS powinienem zainstalować w moim kontrolerze. Twoja odpowiedz "Właściwy!" jest kompletnie bez sensu. Aktualnie mam wgrany 7.3.10 pod windows 7 chyba wypadało by go zaktualizowac? Gdyby dokumentacja była dla mnie jasna z pewnościa nie pisal bym tematu na forum. Tak więc nadal proszę o pomoc w doborze konkretnego biosu dla kontrolera i drivera. Pozdrawiam

> sciągam najnowszego BIOSA, ale sa tam 3 pliki i nie wiem który wgrac

Wlasciwy! Do plikow dolaczone jest readme gdzie wszystko jest DOKLADNIE opisane! Po co w ogole chcesz wgrywac bios?

> który sterownik wybrac podczas instalacji systemu

To rowniez masz podane w dokumentacji.

0