Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje TURBO C++ EXPLORER

fixian 11 Lut 2010 21:40 2422 3
  • #1 11 Lut 2010 21:40
    fixian
    Poziom 21  

Witam. W imieniu kolegi chciałem was zapytać skąd mógłbym dostać program TURBO C++ EXPLORER z kodem i licencją imienną na mnie. Podobno było za darmo do pobrania ze stron borland-a, ale 1,5-2 lata temu. Przepraszam, ale nie wiem gdzie zamieścić ten post. Dziękuje za odpowiedzi Marcin

0 3
  • Pomocny post
    #2 11 Lut 2010 22:07
    jokrasa
    Poziom 29  

Sugeruje zajrzeć na oficjalną stronę http://www.turboexplorer.com/cpp

Możliwość rejestracji, darmowej, jest obecnie nie możliwa, więc nawet jak Ci się uda ściągnąć z zakamarków sieci pełną wersję, to nie będziesz jej na dzień dzisiejszy mógł zarejestrować.

0
  • #3 11 Lut 2010 22:11
    mietekn
    Poziom 35  

Poszukaj za pomocą Google pliku turbocpp_en.exe.

jokrasa napisał:
    Sugeruje zajrzeć na oficjalną stronę http://www.turboexplorer.com/cpp
    Raczej nic to nie da bo na stronce jest taka oto informacja:
    Cytat:
    TurboExplorer.com Downloads

Learn More about RAD Studio 2010
    Download fully functional trials of the latest rapid application, Web and Java™ development tools

Turbo Delphi 2006, Turbo C++ 2006, and JBuilder Turbo 2008 are no longer available. You can download a free 30-day trial version of the latest Delphi, C++Builder, and JBuilder products and learn more about them using the links below.

0
  • Pomocny post
    #4 18 Lut 2010 08:59
    mj_2000
    Poziom 15  

Tak to już jest z produktami Borlanda, że te darmowe po jakimś czasie są niedostępne, a na ich miejsce nie pojawiają się nowe. Tak był kiedyś z Delphi 7 Personal, taj test teraz z Turbo C++ Explorer.

Z mojej strony mogę Ci ewentualnie zaproponować przesiadkę na Visual Studio pod .NET. Wersja Express jest dostępna za darmo również do zastosowań komercyjnych.

Proces projektowania aplikacji wygląda bardzo podobnie jak w Turbo Explorerze - szybko można się połapać. Mało tego możesz tworzyć aplikację nie tylko w C++, możesz do tego celu wykorzystać C#.

0