Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zablokowany program antywirus i programy diagnostyczne

orion 12 Feb 2010 08:51 3261 10
 • #1
  orion
  Level 23  
  Witam wczoraj złapałem jakiegoś wirusa . w tej chwili mam zablokowanego avasta - wyświetla że jest nieprawidłową aplikacją systemu Win32, Malwarebytes nie działa ,nie można odinstalować ani zainstalować nowych programów związanych z wirusami, tryb serwisowy nie działa i zablokowane są strony z programami antywirusowymi i diagnostycznymi .Jak próbuję wejść na taką stronę to opera zostaje zamknięta .dr.web wykrył 3 zarażone pliki. Zrobiłem kilka logów programami uruchomionymi z pendrive i zamieszczam
  je tu
  dds- http://wklejto.pl/57392
  otl - http://wklejto.pl/57393

  Proszę o sprawdzenie i podpowiedź co dalej
 • #2
  Kolobos
  IT specialist
  Masz rootkita bagle. Uzyj FindyKill - opcja 2. Po wykonaniu daj log ktory sie utowrzy oraz log z combofix.
 • Helpful post
  #4
  Kolobos
  IT specialist
  Avast przeinstaluj.
 • #5
  orion
  Level 23  
  Nie mogę odinstalować avasta . Jak włączam jakikolwiek deinstalator to on nie podejmuje żadnej akcji . Jak mam w takiej sytuacji postąpić ?
 • #8
  Kolobos
  IT specialist
  W jakim celu? Hjt jest bezuzyteczny tak samo dds i nikt nie bedzie tego sprawdzal. W OTL jest wszystko co potrzeba lacznie ze wszystkim co widac w hjt.
 • #9
  orion
  Level 23  
  Akurat w tej dziedzinie jestem zielony . Naczytałem się no i wysłałem . Czy coś powinienem jeszcze sprawdzić i czy mogę już komputer uznać za bezpieczny ?
 • #11
  orion
  Level 23  
  OK . Dziękuję wszystkim kolegom za pomoc . Komputer Na razie nie wykazuje więcej zainfekowania . Dzięki i pozdrawiam Darek