Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MX-Key,MX-Box HTI-Nokia, Blackberry,Siemens ---wady, zalety, opinie.

basstec 05 Maj 2010 08:00 190777 843
    konrdzik
    Poziom 22  
    No ale jak ktos ma aktywacje Dct4 robi wszystko za free.Dostaje 100 (nie ruszalne)kredytow Bb5 lacznie z blackbery oraz Dct4 i robi nadal za free.
  • PCBway
    siudziu
    Poziom 27  
    moim zdaniem rumuni zauwazyli ze cos malo kasy maja ostatnio i wymyslili sobie kredyty wszytsko do tej pory robili za free a teraz nagle po kredytach ale nie ma sie co martwic wszytsko inne robi za free :)
    rraaddoo
    Poziom 16  
    Działa wam mx , kurcze nie mogę się z serwerem połączyć

pozdr
    mario1021
    Poziom 10  
    Witam czy ktoś próbował unlocku z plusfona ? podczas kliknięcia reset code wywyała mi błąd i telefon sie normalnie uruchamia. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
  • PCBway
    Rhingsm

Poziom 29  
    mario1021 napisał:
    Witam czy ktoś próbował unlocku z plusfona ? podczas kliknięcia reset code wywyała mi błąd i telefon sie normalnie uruchamia. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

A czytałeś co trzeba zrobic jak wybierzesz model telefonu w programie? zrobiłeś to?
    deeebo666
    Poziom 15  
    Panowie próbuje ruszyć HTC Diamond za pomocą MX oraz Active Sync'a ale podczas próby synchronizacji wyskakuje info , że telefon zablokowany i w celu poprawnej synchronizacji odblokuj telefon.Rzeczywiście jest miejsce żeby wklepać jakiś kod ale nie wiem co to jest.Myślałem , że miejsce na NCK a to może jakiś kod telefonu?Menu jest po holendersku i nic nie rozumiem.Czy ratuje mnie tylko nowy ROM?
    POzdrawiam
    FranekDolas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Niekoniecznie, spróbuj hard reset zrobić.
    deeebo666
    Poziom 15  
    Przepraszam pomyłka , to nie Diamond tylko T535X aka TOPAZ i nie mogę znaleźć jak zrobić mu hard reset.Może ktoś pomoże?pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 29 [minuty]:

Simlock poszedł.Dziekuje wszystkim za zainteresowanie.pozdrawiam
    jever 23
    Moderator - GSM
    v3.4 revision 1.2, Public-Release

What is new:

NK

- Added, flashing support for MAEMO devices(Nokia N900, etc) using Usb cable.

- Added, flashing support for X-GOLD/Infineon devices(1202,1616,1800, etc) using UFS,JAF or modified serial cable.
    * flashing works for normal or dead phone, using UFC3GS cable.
    * for serial connection, users might modify cable by adding power ignition on the DTR or RTS pin(same as old siemens).

- Added, Auto Flash loader option based on selected interface.

- Added, Models sorting option.

- Fixed, BB5 fast flashing bug.

- Minor bug fixes.
    Rhingsm

Poziom 29  
    Serwery siadły, trzeba poczekać aż alim je postawi
    zwirek26
    Poziom 14  
    Nie mogę zrobić simlocka z noki 5800 wersja v31.0.101 W opisach u sprzedawców tego sprzętu jest napisane "BEZPROBLEMOWY UNLOCK Z NOWYCH RAPIDO:
    E63 (RM-437) - v400.21.013, E71 (RM-346) - v400.21.013, N96 (RM-247) - v30.033 - v30.101, 5800d (RM-356) - v31.0.008 - v30.0.011 - v31.0.101, 6790s-1c (RM-492), 6790s-1b (RM-599)" Czy może musze zaniżyć soft żeby zrobić simlocka?? ROOT KEY HASH: CAEEBB65D3C4*E6DC73B49DC5063A2EE i jeszcze taki komunikat pokazuje: This is SL3 phone(Simlock2 format) - Avoid SW Downgrade & manual erase to this phone!
    dziekanone
    Poziom 29  
    Robiłeś simlocka poprzez simlock rpl?
    gregor_009
    Poziom 24  
    Skoro to jest SL3 to nie ściągniesz MX-Keyem.
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany
    Zrobisz tak jak pisze dziekanone a simlock pójdzie na 100%.
    @gregor_009, to nie jest sl3.
    gregor_009
    Poziom 24  
    habrozaurus, co więc oznacza komunikat, który ma zwirek26: "This is SL3 phone(Simlock2 format)"? Pytam bo jeszcze nie miałem takiego.
    Rhingsm

Poziom 29  
    gregor_009 napisał:
    habrozaurus, co więc oznacza komunikat, który ma zwirek26: "This is SL3 phone(Simlock2 format)"? Pytam bo jeszcze nie miałem takiego.

Oznacza to że masz uważac na to czy w tym telefonie nie ma przypadkiem softu 58.58 lub na nie obsługiwany hash.
    zwirek26
    Poziom 14  
    Dziekanone miał racje po zaznaczeniu simlock bez problemu poszedł.Wielkie dzięki!!!
    bzikk
    Poziom 32  
    Czy coś się zmieniło i wyszedł nowy update? Dzisiaj po odpaleniu wersji mobileEx_setup_v3.4_rev1.2_20100624_.exe każe mi zrobić update ze stronki www.mxkey.biz lecz nie ma tam nic nowszego.
    toon
    Poziom 28  
    Działa bez problenu,spróbuj odinstalowac i zainstalowac od nowa
    tedi
    Poziom 11  
    u mnie to samo nie działa 2 kompy 2 klucze obydwa domagaja sie ubgrdate
    Dyrduch
    Poziom 24  
    Witam! Co się dzieje z mx-key mam taki sam problem jak koledzy wyżej, odwołuje do strony żeby zainstalować nowszą wersje a na stronie nic takiego nie ma.
    bzikk
    Poziom 32  
    Check For Updates kliknąć i wszystko wróci do normy.
    Dyrduch
    Poziom 24  
    Ale wo gule się aplikacja nie włącza.
    bzikk
    Poziom 32  
    Hehe sprawdźcie panowie czy daty w biosie lub w windzie nie macie przestawionej.
    Dyrduch
    Poziom 24  
    Datę mam ustawioną prawidłową, ale po cofnięciu jej o rok mx odpala się z tym, że po wciśnięciu sign applikation program automatycznie zmienia mi datę na poprawną i podczas restartu już się nie włącza. Czy MX ma jaką licencje czasową?
    wsza_18
    Poziom 15  
    sprawdz ilość kredytów bo gdzieś czytałem że jak zejdzie się wszystkie kredyty do 0 to są jakieś problemy...
    mundek223
    Poziom 29  
    Witam czy koledzy możecie się połączyć z serwerem mx-keya bo ja już od 3 dni nie mogę możliwe ze wyłączyli serwery
    simgit
    Poziom 9  
    Też mam ten problem przy simlocku mam komunikat [UnauthorizedFault] Card [C080BA85] is not assigned (case id=0xCC01). Podobno problem na serwerach

Dodano po 7 [minuty]:

Manole napisał

Hi,

Please be aware that all MXKEY servers are OFF for maintenance .

We will come back with NEWS when all activity is back to normal.

Sorry for inconvenience cause by this.

BR,
    Manole

Dodano po 7 [minuty]:

Może się szykuje SL3?