Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda cbr 600 f4i, za wysokie obroty na biegu jałowym.

boncki32 12 Lut 2010 17:36 5273 3
  • #1 12 Lut 2010 17:36
    boncki32
    Poziom 2  

Witam, czy da rade wyregulować te obroty, motocykl po rozgrzaniu ma za wysokie obroty, na biegu jałowym. Zauważyłem to pod koniec sezonu. Obroty potrafią utrzymać np przez minute 1500obr/min a później 1200obr/min, nie jest to falowanie, można powiedzieć ze stale trzyma sobie takie obroty. Jak go kopiłem to trzymał, po rozgrzaniu, 1000obr/min. Co może być przyczyna. Ssanie jest automatyczne i jest wtrysk paliwa, wiec mam nadzieje ze to nic poważnego, pozdrawiam.

0 3
  • #2 14 Lut 2010 12:20
    andriu124
    Poziom 14  

Witam, zaprowadz motor do regulacji, w serwisach mają elektroniczny wskaznik do regulacji gaznika, 10 min i problem z głowy, tylko nie daj regulować na słuch bo to nie regulacja.

0
  • #3 25 Mar 2010 14:38
    kali20
    Poziom 11  

Witam,
    Wiem, że już minęło trochę czasu od twojego pytania, przez przypadek na nie trafiłem, ale jak zobaczyłem podpowiedzi kolegów, abyś jechał z tym do serwisu, to musiałem napisać. W każdym motocyklu honda cbr jet regulacja obrotów, posiadam f3 pc31, znajomy ma taki egzemplarz jak ty i regulacja jest w tym samym miejscu tzn.

Honda cbr 600 f4i, za wysokie obroty na biegu jałowym.

na zdjęciu zaznaczyłem na czerwono w którym miejscu znajduje się pokrętło.

Pozdrawiam

1
  • #4 25 Mar 2010 18:28
    boncki32
    Poziom 2  

Dzięki bardzo ;) ustawiłem już obroty, zalogowałem się na forum motocyklowym i pomogli mi znaleźć magiczna śrubę ;) ale dzięki bardzo za zainteresowanie.

0