Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć zwrotnice infinity?

szeryf_bronxu 12 Feb 2010 18:28 2239 5
    szeryf_bronxu
    Level 11  
    Witam
    Otrzymałem taki zestaw zwrotnice infinity Kappa wraz z syczkami infinity. Chce podłączyć do nich głośniki phonocar Woofery Yellow Line165 mm 2/741.
    Mam problem jak są rozmieszczone bieguny na tej zwrotnicy plus a gdzie minus gdzie zasilanie, midbasy a gdzie gwizdki. ?

Jak podłączyć zwrotnice infinity? Jak podłączyć zwrotnice infinity?

Czy te głośniki będą pasowały do tej zwrotnicy czy może podłączyć je bezpośrednio pod radio a gwizdki przez zwrotnice ?

I pytanie odnośnie gwizdka czerwony kabel w syczkach infinity to plus czy minus tego nie jestem pewnien ? po mojemu plus.
    Jak podłączyć zwrotnice infinity?

Dziękuje za wasze podpowiedzi wiem że dla niektórych te pytania mogą być śmieszne ale w tej dziedzinie nie mam zbytniego doświadczenia Pozdrawiam
    sanders156
    Level 35  
    Co to za zwrotki konkretnie , jezeli chodzi o tweeter to jego gdz w przeciw fazie sie latwo nie wychwyci ale czerwonz to plus
    szeryf_bronxu
    Level 11  
    Nie mam pojęcia właśnie co to za zwrotki ? takie dostałem z tymi głośnikami. Szukałem w google ale nie znalazłem tego modelu. W zwrotnicach infinity jest chyba ze od lewej zasilanie -.+, później woofer -,+ i tweeter -.+ . Ale nie wiem cze we wszystkich zwrotnicach tej firmy jest tak samo ?
    sanders156
    Level 35  
    Czesto tak jest ale bez fotek dobrej jakosci wnetrza zwrotki trudno jest ocenic
    szeryf_bronxu
    Level 11  
    Fotki lepszej jakości wstawie jutro ,tylko te zwrotnice ktoś zalał w środku klejem czy czymś takim żeby może chronić przed wilgocią czy coś?
    sanders156
    Level 35  
    Czyli nie widac sciezek