Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dobor kolumn + amplituner

byko2 13 Lut 2010 11:17 1335 1
  • #1 13 Lut 2010 11:17
    byko2
    Poziom 1  

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow, na poczatku przepraszam za dodanie postu ktory pewnie przewijal sie juz setki razy, ale tyle co szukalem nie moglem znalesc jasnego wyjasnienia moich pytan....(moze dlatego ze jest to pierwszy post i wyszukiwanie w moim zyciu...a wiec do rzeczy...w poszukiwaniu hobby(zona zabronila zalozenia akwarium) zastanawialem sie nad kupnem kina domowego All in One, czyli caly zestaw prosto ze sklepu...jednak, skusilem sie na dobranie wszystkiego oddzielnie bez podstawowej wiedzy... Kiedys kupilem kolumny satelity Infinity QPS-1
    Quadrapole surround speakers, i tak lezaly kupe czasu bo na studiach zabraklo czasu do kontynuacji zestawu, ostanio dokupilem okazyjnie uzywane 'monitor audio silver 5i' wolno stojace... no i stoja se kolumny a ja nie wiem co dalej, poszukuje jakiegos amplitunera i zaczynaja sie schody, bo te kolumny centralne to jakies bi-wire, jaki amplituner do nich dobrac zeby cos zaczelo grac i z czasem dokupic subwoofer, oraz centralny...moj wybor jest pomiedzy produktami dostepnymi na stronie richersound.co.uk tak do okolo 300 funtow, poniewaz sklep prowdzi dobre promocje, a ze nie mam zielonego pojecia boje sie kupic uzywany ampli bez gwarancji, no i mysle o dokupieniu do tego bluray'a, czy moze ktops mi pomoc i wyjasniec te ohmy, moce, doradzic co wziasc z tego sklepu zeby to jakos gralo, a z czasem bede sobie modernizowal jak zycie,wiedza i koszty pozwola, poki co to mam na glowie zone ze stoi cos co tylko zbiera kurz...z gory dziekuje i pozdrawiam

0 1
  • #2 14 Lut 2010 21:24
    Dani66
    Poziom 30  

Tutaj jest wszystko co musisz wiedzieć zanim zabierzesz się za kompletowanie sprzętu: http://www.hifi.pl/porady/
    Z amplitunerów do 300 funtów to Denon AVR-1910 lub AVR-2807, Onkyo TX-SR607, Marantz SR7001 (mówię o używanym) i H/K AVR-160 - to jeśli chodzi o kino domowe.

0