Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

e51 400.34.011 downgrade lub sposob na zlamanie symbiana

ooo00ooo 13 Lut 2010 12:25 2911 5
  • #1 13 Lut 2010 12:25
    ooo00ooo
    Poziom 9  

Szanowni Państwo,

Pyt.1
    Czy bezpieczna forma jest zrobienie downgradu JAF'em? Czy lepiej isc do serwisu i ile to bedzie kosztowac? A moze jakis inny program nie wymagajacy boxa.

Pyt.2
    Slyszalem plotki ze tej wersji systemu nie da sie zlamac prostymi sposobami (np. Chinskimi stronami, ex-plore itp...) Czy to prawda? Czy moze jest jakis sposob do podpisywania aplikacji na ta wersje firmware.

Pyt.3
    W tej wersji oprogramowania nie widzi mi innych sluchawek niz oryginalne NOKIA. Wyskakuja blad ze akcesorium nie obslugiwane. Czy to wina firmware czy czegos innego? kupilem przejsciowke i chce podlaczyc sluchawki normalne i kicha.

z powazaniem
    ooo00ooo

• #2 13 Lut 2010 13:07
    _Glowart_
    Poziom 24  

Nie wiem o co ci chodzi z chińskimi stronami. Ja wygenerowałem sobie certyfikat na chińskiej stronie właśnie i bez problemu podpisuje sobie wszystko co chce zainstalować. Nie ma już wtedy znaczenia jaka masz wersje softu.

• #3 13 Lut 2010 13:14
    ooo00ooo
    Poziom 9  

a mozesz podac adres tej strony? Bo poradnik jak odblokowac symbiana z 1 strona chinska wskazywal ze sa 3 telefony z ktorych sie nie da zdjac i w tym e51 z ta wersja oprogramowania. Bede Ci wdzieczny za namiary na strone i poradnik jak odblokowac.

pozdrawiam

• #4 13 Lut 2010 14:02
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany

http://cer.s603rd.cn/
    Wpisujesz imei, po 24h sprawdzasz ponownie wpisując imei, aczkolwiek chinczyki maja teraz nowy rok, to cieżko powiedzieć kiedy zrobią certyfikat .

• #5 13 Lut 2010 14:08
    ooo00ooo
    Poziom 9  

Ok zobaczymy czy da rade. Powedzcie mi jeszcze co jest z tymi sluchawkami ze ich nie widzi? Widzi tylko firmowki nokia

• #6 15 Lut 2010 12:30
    ooo00ooo
    Poziom 9  

Ponownie prosze o pomoc z pytaniem nr 3.

Czemu nie widzi nie oryginalnych sluchawek (akcesorium nieobslugiwane)? Bo nie chce sluchac muzyki na badziewnych sluchawkach nokii.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME