Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony CDX-gt212 - włącza się samo ATT

pawelmarian 13 Lut 2010 15:28 10208 8
  • #1 13 Lut 2010 15:28
    pawelmarian
    Poziom 9  

Witam ,
    mam problem z radiem Sony CDX-GT212 , wszystko działało pięknie , ładnie , lecz pewnego dnia pożyczyłem auto siostrze, która jak mówiła "coś wciskała i tak się stało".
    Chodzi o funkcję ATT (automatyczne ściszanie radia) nie mam pojęcia jak ją wyłączyć, jest to bardzo denerwujące gdy po ok 15 sek. słuchania piosenek pojawia się napis ATT ON i radio gra strasznie cicho ,po podgłośnieniu wraca do normy na jakieś 5 sek. i tak w koło

mógłby ktoś pomóc ?
    z góry dziękuję.

0 8
  • #2 13 Lut 2010 15:43
    elec
    Poziom 16  

Przycisk dobrze działa ? Nie jest wciśnięty ? Często te "mikro switch-e" lubią się psuć, łamie się w nich blaszka i wtedy samoistnie pod wpływem drgań się wciska... Ewentualnie może w ustawieniach radia poprzez wciśnięcie przycisku "set" ale nie pamiętam dokładnie czy na pewno ten wchodzi się w ustawienia i tam może coś można ustawić , bądź wyłączyć... To takie podpowiedzi na start co można by sprawdzić.

Pozdrawiam

0
  • #3 13 Lut 2010 15:53
    pawelmarian
    Poziom 9  

elec napisał:
    Przycisk dobrze działa ? Nie jest wciśnięty ? Często te "mikro switch-e" lubią się psuć, łamie się w nich blaszka i wtedy samoistnie pod wpływem drgań się wciska...

Chodzi Ci o główny przycisk (ten ukryty pod reglulacjągłośności ?)
    jeśli tak to działa idealnie , nie jest wciśnięty , ani nic

w ustawieniach radia pod przyciskiem set nic nie ma :<

0
  • #4 13 Lut 2010 15:56
    elec
    Poziom 16  

Chodzi mi o przycisk ATT czy on nie jest wciśnięty ;) albo uszkodzony ;)
    Radio te też chyba posiada z tyłu "ATT control terminal" z tyłu radia jeżeli dobrze pamiętam... ale chyba tam nic podpiętego nie masz ? Jeżeli i też nic z tym to pewnie jakieś uszkodzenie.
    A co do przycisku SET czyli naszego select to musisz wcisnąć pokrętło głośności i przy wciśniętym obracać jeżeli dobrze pamiętam

2
  • #5 13 Lut 2010 16:19
    pawelmarian
    Poziom 9  

hm co do przycisku ATT to z przodu panelu nigdzie takiego nie mam

radyjko wyglada tak Sony CDX-gt212 - włącza się samo ATT

tylko nie mam takiego pilota :,<

0
  • #6 13 Lut 2010 16:22
    elec
    Poziom 16  

elec napisał:

Radio te też chyba posiada z tyłu "ATT control terminal" z tyłu radia jeżeli dobrze pamiętam... ale chyba tam nic podpiętego nie masz ? Jeżeli i też nic z tym to pewnie jakieś uszkodzenie.
    A co do przycisku SET czyli naszego select to musisz wcisnąć pokrętło głośności i przy wciśniętym obracać jeżeli dobrze pamiętam

Z przyciśniętym przyciskiem select było próbowane ?

0
  • #7 13 Lut 2010 16:25
    pawelmarian
    Poziom 9  

elec napisał:
    Z przyciśniętym przyciskiem select było próbowane ?

tak

0
  • #8 13 Lut 2010 16:33
    elec
    Poziom 16  

No to problem nie leży w ustawianiach ani podłączeniu, trzeba rozkręcić i pomierzyć, prawdopodobnie gdzieś pojawia się sygnał na ATT control i radio reaguje jakby tel dzwonił

0
  • #9 13 Lut 2010 18:24
    pawelmarian
    Poziom 9  

ok, wielkie dzieki za pomoc ;)

1
  Szukaj w 5mln produktów